"Невже вам подобається жити в л*йні": Віра Брежнєва гнівно відповіла критикам в мережі

STYLERЗірки        12.02.2018 - 19:39
Віра Брежнєва (instagram.com/ververa)
Віра Брежнєва (instagram.com/ververa)

Співачка бурхливо відреагувала на коментарі хейтеров

Віра Брежнєва опублікувала на сторінці в Instagram пост-крик душі, в якому звернулася до всіх її дописників-хейтерів.

Таким чином зірка відреагувала на гнівні коментарі на її адресу після публікації спільного знімка з грецько-російським диригентом Теодором Курентзисом.

Скріншот поста (instagram.com/ververa)

Як виявилося, багатьом її дописувачам не сподобалося те, що вона сходила на концерт класичної музики. Вони залишили під її знімком багато невтішних відгуків.

"Люди. Що з вами. Скільки ж негативу ви виливаєте. Скільки гидот пишете в інтернеті всім підряд. Без розбору. Схаменіться. Прокиньтеся. Адже ви формуєте цими словами своє життя. Свій світ. Таким він і стає. Невже вам подобається жити в л..ні. Невже ви думаєте, що написання негативного коментаря робить вас вище, а ваше життя краще? Ви тільки доводите свою суть. Свій рівень. Свою межу. "А судді хто?.." Добро творити важче. Істина", - написала Брежнєва.

Скріншот поста (instagram.com/ververa)

"Долучитися до нормальної музики вирішили? А то у самій два притопи-три прихлопи. Модно нині у представників попси ходити на Курентзиса, типу вони теж у музиці щось розуміють", - писала в коментарях одна з дописувачів співачки.

На що Брежнєва їй відповіла: "А ви розумієте в музиці? Тільки ви повинні ходити на такі концерти? Тільки ви еліта, гідна цього?".

До речі, Віра Брежнєва і Діма Білан заінтригували підготовкою спільного проекту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top