ru ua

Наречена принца Гаррі отримала особливий знак поваги від королеви

Наречена принца Гаррі отримала особливий знак поваги від королеви Кадр з відео: Меган і принц Гаррі (YouTube/BBC News)

Маркл і принц Гаррі відвідають різдвяну службу в особистому маєтку Єлизавети ІІ

Наречена принца Гаррі Меган Маркл проведе Різдво в Сандрингемском палаці, разом з королевою Єлизаветою II та іншими членами королівської сім'ї. Про це повідомляє ВВС з посиланням на прес-службу Кенсінгтонського палацу.

Повідомляється, що Маркл і принц Гаррі відвідають різдвяну службу в особистому маєток королеви в графстві Норфолк у Східній Англії.

Там же проведуть Різдво принц Вільям і Кейт Міддлтон.

Королівська сім'я традиційно відвідує ранкову службу 25 грудня у церкві Святої Марії Магдалени.

Це буде перше Різдво, яке Меган Маркл проведе в оточенні королівської сім'ї. Як стверджують британці, запрошення - особливий знак поваги від королеви. Кейт, дружину Вільяма, брата Гаррі, запросили на свято тільки після весілля.

Також британські ЗМІ обговорюють, який подарунок Меган піднесе королеві Єлизаветі II.

"Я пам'ятаю, як опинилася в Сандрінгемі у своє перше Різдво. Я страшенно хвилювалася і не знала, що ж можна подарувати королеві. Я думала: "Боже мій, що ж мені придумати?!" Тоді я стала думати, що б я хотіла подарувати своїм бабусі і дідуся. Відповідь прийшла майже відразу: "Потрібно зробити щось своїми руками". Правда, з таким подарунком були дуже високі ризики провалитися. Але я все ж вирішила, що подарую Єлизаветі II соус чатні за рецептом моєї бабусі. Я дуже переживала, сподобалося чи ні, але вже на наступний день я побачила його на загальному столі. Це був дуже важливий жест для мене. Вона може здатися задумливою і стриманою на емоції, але її дії деколи бувають красномовніше слів", - розповіла Кейт Міддлтон, повідомляє hellomagazine.com.

Нагадаємо, що весілля принца Гаррі та американської актриси Меган Маркл, які нещодавно оголосили про свої заручини, відбудеться 26 травня 2018 року.