ua en ru

"Неможливо взяти ні однієї ноти": Тіна Кароль розповіла, скільки важить

"Неможливо взяти ні однієї ноти": Тіна Кароль розповіла, скільки важить Фото: Тіна Кароль (facebook.com/tina.karol)

Українська співачка поділилася стандартами фігури

Тіна Кароль назвала свою вагу і розповіла, що він впливає на її вокальні здібності. Цим українська співачка поділилася в інтерв'ю в передачі "Світське життя".

Ведуча Катя Осадча поцікавилася у артистки, чи є у неї якісь стандарти фігури, на що Тіна Кароль відповіла, що не зможе співати ,якщо буде важити 50 кілограмів, так як це дуже мало.

"Коли худнеш, неможливо взяти ні однієї ноти, постійно прошу, щоб принесли цілу курку. Для сильних нот, щоб вони втрималися, щоб не було бовтанки голоси", - розповіла співачка.

Відео: Тіна Кароль розповіла про своє вазі (youtube.com/Світське життя)

Ведуча згадало про архівному відео, яке нещодавно з'явилося в мережі. На ньому зображено як Тіна Кароль у 14 років дає інтерв'ю. Артистка наголосила, що тоді вона важила 76 кілограмів.

"Зараз, чесно, я стаю щоранку на ваги. Зізнаюся – 56", - поділилася зірка.

До речі, Тіні Кароль зробили пропозицію прямо на сцені.

Так, Кароль на час стала учасницею команди "Загорецька Людмила Степанівна". За сюжетом один з учасників команди є комп'ютерником, який прийшов до неї ремонтувати ноутбук. Під час сценки він зізнався, що любить Тіну, подарував обручку і зробив пропозицію руки і серця. Співачка відповіла йому відмовою.

На сцені Кароль з'явилася в обтягуючому латексному сукню червоного кольору. Глядачі оцінили незвичайне виступ улюбленої співачки, адже Тіна зірвала шалені овації в залі.