ua en ru

"Незабутній вечір!": у мережу потрапили фото зі святкування дня народження Віталія Козловського

"Незабутній вечір!": у мережу потрапили фото зі святкування дня народження Віталія Козловського Фото: Віталій Козловський (Instagram.com/vkozlovskiy)

Друзі співака заспівали йому знамениту пісню

Українська актриса Ольга Сумська порадувала фанатів співака Віталія Козловського і опублікувала фотографії і відео з дня народження музиканта на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

6 березня 2018 року популярному співакові Віталію Козловському виповнилося 33 роки. Як стверджує сам співак, 33 роки – це всього лише цифра і він перестав думати про те, що значить вік.

"Незабутній вечір!": у мережу потрапили фото зі святкування дня народження Віталія Козловського

Скріншот поста (facebook.com/osumska)

"У 10 років мені здавалося, що в 20 я вже буду дуже дорослим. В 20 я думав, що 30 - це вже зрілість і майже наступаюча старість. Що я думаю зараз з приводу 40 в свої настали 33? А я перестав думати про такі дурниці. Адже з часом мені стало гранично ясно, що кількість прожитих років - це всього лише цифри. А заглиблюючись в кількість, ми себе обмежуємо, як мінімум свободи. Кожен новий рік мого життя дає мені нове, потрібне, невідоме раніше. Я не боюся віку. Я ціную і поважаю його. Адже це мій багаж, моя історія, мої помилки, мої поразки, мої перемоги! І кожен рік - це новий старт!" - написав виконавець в соціальних мережах.

"Незабутній вечір!": у мережу потрапили фото зі святкування дня народження Віталія Козловського"Незабутній вечір!": у мережу потрапили фото зі святкування дня народження Віталія Козловського

Фото: День Народження Віталія Козловського (facebook.com/osumska)

А ось знаменита актриса Ольга Сумська, яка була присутня на святкуванні дня народження співака, опублікувала фотографії з невеликого бенкету, де був присутній її чоловік Віталій Борисюк, український дизайнер Олена Бернацька, ведуча програми "Орел і Решка" Леся Нікітюк і піар-менеджер Віталія Козловського Юлія Бакуменко.

"Незабутній вечір!": у мережу потрапили фото зі святкування дня народження Віталія Козловського"Незабутній вечір!": у мережу потрапили фото зі святкування дня народження Віталія Козловського"Незабутній вечір!": у мережу потрапили фото зі святкування дня народження Віталія Козловського

Фото: День Народження Віталія Козловського (facebook.com/osumska)

Відео: День народження Віталія Козловського (facebook.com/osumska)

До речі, співак Віталій Козловський в день свого народження опублікував свою дитячу фотографію і заявив, що хлопчик на ній зовсім на нього не схожий.

Український співак Віталій Козловський показав своє фото з дитинства. На знімку виконавцю всього шість років.