ua en ru

"Ніхто не вірив": Нателла Крапівіна розкрила місяць вагітності Лободи

"Ніхто не вірив": Нателла Крапівіна розкрила місяць вагітності Лободи Фото: Лобода на премії BraVo (facebook.com/Yula.Yula1)

Лобода офіційно підтвердила, що чекає на другу дитину

Продюсер Світлани Лободи і її близька подруга Нателла Крапівіна прокоментувала новину про вагітність співачки. Про свою радість за артистку вона написала в Instagram.

"Я від щирого серця вітаю свою дорогу подругу, свого невгамовного артиста з найважливішою подією в житті жінки! Я пишаюся тим, що ніхто не вірив, що на сьомому місяці можна залишатися в такій блискучій формі і ні на секунду не припиняти активну діяльність", - написала Крапівіна.

"Ніхто не вірив": Нателла Крапівіна розкрила місяць вагітності Лободи

Скріншот сторінки instagram.com/natellakrapivina

Так само, вона привітала Світлану Лободу з отриманою премією BraVo відразу в двох номінаціях "Кращий альбом" і "Краща співачка".

Продюсер Світлани Лободи так само підтвердила те, що співачка на деякий час бере невелику відпустку.

"Зараз невелика відпустка! Всього пару місяців. Вас чекають нові пісні, кліпи, шоу! І вже в червні ми знову побачимося на концертах і подаруємо один одному довгоочікувану радість зустрічі!" - написала Нателла Крапівіна.

Нагадаємо, українська співачка Світлана Лобода, яка останнім часом найчастіше виступає в Росії, офіційно підтвердила, що чекає на другу дитину.