ru ua

Noize MC представив провокаційний кліп до Дня захисту дітей

Noize MC представив провокаційний кліп до Дня захисту дітей Кадр з відео (youtube.com/Noize MC)

На думку музиканта, байдужість батьків є основною причиною дитячих і підліткових криз

Популярний російський реп-рок виконавець Іван Алексєєв, який виступає під псевдонімом Noize MC, випустив провокаційний кліп "Чайлдфри" до Дня захисту дітей. Ролик опублікований на YouTube-каналі музиканта.

Noize MC у своєму кліпі намагається донести до глядачів, що більшість батьків не беруть належної участі в житті своїх дітей, а коли з дитиною трапляється щось погане, вони звинувачують у всьому погане суспільство і представників культури.

"Величезна кількість батьків фактично ігнорують своїх дітей, не намагаються знайти з ними спільну мову, не вникають в їх інтереси і проблеми, а коли потім трапляється абсолютно закономірний колапс, винними виявляються музиканти з "неправильним репертуаром", - прокоментував свою роботу Іван.

На думку музиканта, саме байдужість батьків є основною причиною дитячих і підліткових криз.

Головний герой відео - хлопчик, якому батьки подарували сучасний гаджет. Дитина зовсім перестає звертати увагу на навколишній світ, і втягується у віртуальний.

"Жаль, что твои родители не чайлдфри",- співається у приспіві пісні.

"Багато сучасних батьків вручають своїм дітям айпад з дворічного віку і йдуть займатися своїми справами, а потім дивуються, що підлітки підписуються на "пабліки смерті". Пісня "Чайлдфри" - про те, до чого може призвести сліпе наслідування чужих порад та думок "авторитетів" з медіа, про персональну відповідальність за власні життєві рішення", - додав Алексєєв.

Відео: Кліп на пісню Noize MC "Чайлдфри" (youtube.com/Noize MC)

До речі, вагітна Гайтана представила кліп про цінності сім'ї.