ua en ru

"Носильщица": Козловський розбурхав мережу несподіваними фото з дівчиною

"Носильщица": Козловський розбурхав мережу несподіваними фото з дівчиною Фото: Віталій Козловський (instagram.com/vkozlovskiy)

Співак розговорився в соцмережі

Український співак Віталій Козловський опублікував на своїй сторінці в Facebook дещо несподівані фотографії з дівчиною на сцені.

На них тендітна блондинка в червоному платті тримає його на руках.

У підпису артист розповів, що ще з ним робили на сцені.

"Носильщица": Козловський розбурхав мережу несподіваними фото з дівчиноюФото: Віталій Козловський з дівчиною facebook.com/vitaliy.kozlovskiy.3)

"Носильщица" - прекрасна! Тепер можу поставити ще одну галочку в списку того, що робили зі мною на сцені: цілували, дряпали, одяг на мені рвали, засоси ставили, нижню білизну в мене кидали, зізнавалися в любові, домагалися, квіти дарували, руки цілували, на грудях автограф ставили, мій Ч чіпали, секс пропонували, на руках носили .. . ", - розповів Козловський, іронічно спитавши, що ж буде далі.

"Носильщица": Козловський розбурхав мережу несподіваними фото з дівчиною"Носильщица": Козловський розбурхав мережу несподіваними фото з дівчиною"Носильщица": Козловський розбурхав мережу несподіваними фото з дівчиною

Фото: Віталій Козловський з дівчиною facebook.com/vitaliy.kozlovskiy.3)

До речі, раніше Віталій Козловський опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі знімок, на якому він позує разом з Нелею Штепою, а та тримає в руках величезний букет.

Однак, як заявили представники українського співака, ніякого політичного підтексту у фотографії Віталія Козловського та екс-мером Слов'янська Нелею Штепою немає.

"Вони дружили з Нелею ще задовго до всіх подій і побачилися, коли для цього випала можливість. Ніякого політичного підтексту або затвердження поглядів Віталія в цьому фото немає", – сказано в коментарі.