ru ua

"Нові грані почуттів": Оксана Марченко розсипалася в компліментах чоловікові

"Нові грані почуттів": Оксана Марченко розсипалася в компліментах чоловікові Фото: Оксана Марченко (facebook.com-oksana.marchenko.tv)

Телеведуча вважає його справжнім чоловіком

Оксана Марченко впевнена, що її чоловік, Віктор Медведчук, - ідеальний, оскільки став для неї опорою і надією, і у неї проявилися нові грані почуттів. Про це телеведуча написала на своїй сторінці в Facebook.

"Нові грані почуттів": Оксана Марченко розсипалася в компліментах чоловікові

Фото: Віктор Медведчук і Оксана Марченко (facebook.com/Oksana Marchenko)

"Справжній чоловік - це чоловік, який точно пам'ятає день народження жінки і ніколи не знає, скільки їй років. Дуже вдячна Богу, що подарував мені таку людину, яка стала для мене надією і опорою у всьому!" - написала вона.

"Нові грані почуттів": Оксана Марченко розсипалася в компліментах чоловікові

Скріншот поста (facebook.com/Oksana Marchenko)

"Щомиті відчуваю його підтримку - психологічну, фізичну і моральну. Його участь в реалізації всіх проектів нашої сім'ї, соціальних, політичних проектів нашої країни безцінна. Загальна хвиля мислення, настрої, життя завжди надихала мене на нові грані почуттів по відношенню до нього. Дякую Господу, що він є у мене!" - додала телеведуча.

Раніше кума Путіна показала, як "працюють" українські зірки.

"Дорогі мої, де ви ще зможете побачити зірку шоу-бізнесу Потапа, який буде білити бордюри?! Звичайно ж, тільки в нашому проекті "Час Будувати". Щосуботи з 2-го грудня о 20:30 вмикайте Інтер і беріть приклад, як дарувати людям позитив і добро", - написала вона і показала спільне фото з Потапом.