ru ua

Нові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю Сергу

Нові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю Сергу Фото: Катерина Варнава і Коля Серга (instagram.com/thekolya)

Шанувальники тревел-шоу висловилися про новий дует мандрівників

Режисер і співавтор популярного тревел-шоу "Орел і Решка" Євген Синельников запитав шанувальників, що вони думають про нових ведучих Колю Сергу і Катерину Варнаву. Відповідна публікація з'явилася на сторінці Синельникова у соцмережі Instagram.

"Як вам дует Катя і Коля?" – запитав режисер.

Нові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю Сергу

Скріншот поста (instagram.com/synelnykov_yevgen)

В мережі висловили свою думку щодо ведучих:

"Коля супер".

"Не дуже!".

"У Колі юморок для відсталих, а в цілому добре".

"Приберіть Варнаву, залиште Колю! ".

"Варнава не нра".

"За Колею сумували як за ведучим. А Катюша, мені здається, слабенька на цю роль".

"Трохи розчарована, якось нудно вийшло, але можливо це від надмірних очікувань. Нафантазувала, що це буде прям мегафонтан, а не виправдалося".

"Коля стомлено виглядає (азарту немає). Катя, старається! Але це не її. Неформат".

"Мені цей дует не дуже".

"Коля трохи не як раніше, чи то інший погляд, чи то інтересу немає".

"Мені подобається Варнава, але випуск був страшенно нудним. Якось засмутилася, навіть, з таким передчуттям чекала...".

"Не дуже. Це добре, що Коля був ведучим, по-моєму, тільки 1 сезон. Ці його плоскуваті жарти трохи напружують".

"Плаский Коля. Ведучий на трійку".

"Українських ведучих немає? Вічно якихось російських понабирають, нашим потрібно вести передачу, мені здається".

"Про Лесю всі вже забули".

"Не дуже".

"Невдале поєднання ведучих...плоскі жарти. Відразу після цього випуску глянула новий випуск перезавантаження, різниця між ведучими величезна".

"Коля дуже гармонійно виглядає в "Орлі і решці", а от Варнава, як на мене, не дуже. Хоча вона дуже хороша актриса і ведуча, але "Орел і решка" це не її передача".

"Ведуча" сильно нагадує общипану курку".

"Варнаву "не переварюю" в принципі".

"Не розумію, невже не можна було підібрати, нормальну нашу провідну з України в цей проект з самого початку".

"Коля крут як завжди, але не Варнава...гнати її, Чехову і Лободу".

"Коля супер, а цю приберіть".

"Вирішили зібрати всіх найгірших ведучих в цьому сезоні?".

"Варнаву в топку".

"Та ну... Варнава зірку спіймала, взагалі не сподобалося, якщо б не Коля, перемкнула б, хоча це моя улюблена передача".

Нові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю Сергу

Нові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю СергуНові ведучі "Орла і Решки": у мережі обговорюють заборонену в Україні Варнаву і Колю Сергу

Скріншот коммментариев (instagram.com/synelnykov_yevgen)

Нагадаємо, через відвідування анексованого Криму СБУ на п'ять років заборонила Катерині Варнаві в'їзд на територію України.

Раніше повідомлялося, що стало відомо, хто стане новою ведучою "Орла і Решки".