ua en ru

Новий кліп від останніх романтиків української рок-сцени

Новий кліп від останніх романтиків української рок-сцени Кадр з відео

Гурт "Шосте Чуття" представив відео на пісню "Без тебе"

Популярний львівський рок-гурт "Шосте Чуття" презентував видовищний кліп на зовсім нову композицію "Без тебе".

"Коли ти залишаєшся серед чотирьох стін із одним вазоном і тишею навколо, тільки тоді починаєш усвідомлювати, що не цінував тих днів, коли кохана людина була поруч і заповнювала цю порожнечу. Тепер ти до нестями хочеш знову спільних сніданків, кави з одним на двох круасаном, невимушених посмішок та пронизливих поглядів, годинних розмов ні про що, і водночас про все, прогулянок під палючим сонцем і проливним дощем, та, навіть, сварок, які закінчуються за 15 хвилин палким поцілунком та засинанням в обіймах під улюблений фільм. І ти кажеш: "Я без тебе цього всього не зможу", - коментує кліп фронтмен гурту Михайло Бучковський.

Відео: YouTube/MusicVideoUA

Додамо, що режисером відео на свіжу композицію "останніх романтиків української рок-сцени", як називають гурт "Шосте Чуття" фанати, став Олександр Кулик.

Нагадаємо, що минулого року "Шосте Чуття" презентували пісню "Дай мені руку" про те, що які б перипетії не підкидало нам життя - чи то проблеми самореалізації, непорозуміння з близькими людьми, матеріальні труднощі тощо - завжди потрібно віднайти у собі сили це подолати.

Відео: YouTube/MusicVideoUA

Пізніше львів'яни представили і ремікс на "Дай мені руку".

Відео: YouTube/MusicVideoUA

Раніше Styler писав про те, що нова пісня українського гурту вразила мережу.