ru ua

"Ну, коротше": відомий український режисер оконфузився на церемонії вручення музичної премії (відео)

"Ну, коротше": відомий український режисер оконфузився на церемонії вручення музичної премії (відео) Фото: Алан Бадоєв (instagram.com/alanbadoev)

Продюсер "Співака року" нецензурно висловився в ефірі

Відомий український кліпмейкер і продюсер Алан Бадоєв оконфузився на церемонії вручення музичної премії M1 Music Awards 2017. Він нецензурно вісловився прямо зі сцени. Відповідне відео було опубліковане на сторінці "M1 Music channel" в соцмережі Facebook.

Під час вручення нагороди "Співак року" виконацю Максу Барських Бадоєв вийшов на сцену разом з ним. Він забрав мікрофон у новоспеченого володаря звання "Співак року" та сказав слово "бл***" в прямому ефірі. Варто також зазначити, що промова Бадоєва була досить нелогічною.

Після лайливого слова режисер сказав: "ой". Однак вибачень глядачі так і не почули.

"Я пишаюся своїм артистом", - сказав наостанок Бадоєв (на відео з 1:01:56).

"Але це в жодному разі не означає, ну, коротше, всі номінанти круті", - додав режисер, вихопивши в черговий раз мікрофон у Макса Барських.

Відео: M1 Music Awards 2017 (facebook.com/M1television)

"Ну, коротше": відомий український режисер оконфузився на церемонії вручення музичної премії (відео)

Скріншот поста (instagram.com/alanbadoev)

Раніше повідомлялося, що Макс Барських визнаний кращим співаком року.

В Києві на премії M1 Music Awards 2017 в черговий раз відзначили талант Макса Барських. Він переміг в одній з головних номінацій - "Співак року". Також артист отримав ще одну статуетку за пісню "Тумани", яка стала "Хітом року".

"Спасибі кожному з вас, - сказав Макс Барських зі сцени. - Я пам'ятаю, як хлопцем, без гроша в кишені, приїхав з Херсона до Києва. У мене були тільки мрії... Саме вони допомогли мені зібрати навколо себе приголомшливо талановитих людей. Спасибі всім! Вірте в себе і вірте в свої мрії, вони збуваються".

Зазначимо, що це вже друга нагорода "Співак року" в скарбничці Макса Барських. У 2015 році він отримав першу статуетку.