ru ua

"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі

"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі Фото: Ані Лорак (instagram.com/anilorak)

Співачка презентувала нове відео

Українська співачка Ані Лорак, яка активно виступає в Росії, 14 грудня представила кліп на пісню "Новый бывший". Відповідне відео опубліковане на офіційному каналі співачки в YouTube.

Багато шанувальників виконавиці відреагували на новий кліп. Користувачі мережі розкритикували відео і зазначили, що кліп нагадує роботу іншої української співачки - Тіни Кароль. Також в мережі зазначили, що Ані Лорак пора змінювати кліпмейкера.

Режисером нового кліпу Кароліни Куєк виступив Алан Бадоєв.

Відео: Ані Лорак - "Новий колишній YouTube/Ані Лорак)

"Вам не соромно? Під копірку у Тіни взято!".

"Чесно скажу. Не хочу образити Ані Лорак, але вона вже не та".

"На стиль Тіни Кароль дуже схоже... кліп теж змальовано з неї!".

"У Бадоєва ідеї закінчилися? Що за жахливий кліп, а переходи наче в поінті на "відвали" зробили! Така пісня шикарна, приголомшливий голос і тільки Ви своєю красою рятуєте цей кліп. Кароліночка, ви супер, але кліпу величезний мінус!".

"Про що кліп? Не зрозумію чогось".

"З грудьми перебір. Дуже великі для її маленького росту. Не красиво".

"Кароліна, я вас люблю і поважаю! Але те почуття, коли з Аланом Бадоєвим пора закінчувати!".

"Кліп не дуже, якщо чесно".

"Думала, буде щось цікаве. Так, на 3+".

"А що у Лорак з грудьми? Вона якось не природно величезна стала".

"Що з грудними м'язами? Капусту їла?".

"Кліп незвичайний, але без сенсу. Ванна зайва, та й Лорак чомусь у Бадоєва не дуже виглядає в шалених позбавлених смаку образах. Всю її справжню красу, якою вона приваблює, кудись Бадоєв постійно гримує і робить з неї не зрозуміло кого (трансвестита може). Для інших краще він робить кліпи. Стиль класику ніхто не відміняв".

"Видно що з кліпом поспішали, в кінці навіть одна "з багатьох" Ані підвисла ... та й самі кадри видно, що накладали на швидку руку...".

"Є відчуття, що показати свою шикарну фігуру для вас важливіше, ніж зміст кліпу".

"Таке враження, що Бадоєв її терпіти не може як жінку - все гірше і гірше".

"Мда! Ну, таке, кліп так собі. Не чіпляє і пісня теж. Все зрозуміло, пора закінчувати співпрацю з Аланом Бадоєвим".

"Пора вже міняти режисера".

"Кліп взагалі з піснею не пов'язані, мені не подобається!".

"Зміст кліпу схожий на кліп Тіни Кароль - "Я не перестану".

"Міняйте кліпмейкера. У Бадоєва включилося "ледащо"?! Задумка однакова що з Вами, що з Барських, та й нагадала багато кому схожість з Тетяною Ліберман (Тіна Кароль – ред.). Особисто мені було неприємно дивитися, якесь моторошне відчуття".

"У Бадоєва мабуть фетиш на мокре червоне пальто на жінці з червоною помадою. Нагадало TAYANNA - Осінь".

"На таку круту пісню можна було зняти кліп набагато краще. А так взагалі сенсу не зрозуміла. Пісня з великим змістом, а кліп нісенітниця повна".

"Кароліна дуже красива в цьому кліпі, але, блін, кліп відразу Тіна в очах".

"Пора міняти режисера, навіщо цей парик, цицьки як повітряні кулі, верхня губа як бджоли покусали, і, так, знову ванна! Якщо Ані Лорак не хоче стати Іриною Алєгровою, то потрібно бігти від цього Бадоєва".

"Дуже поважаю Ані. Але мені здається, давно пора робити перезавантаження в образі і мотиви пісень. Все одноманітно. В цьому кліпі видно, що стиліст намагався саме цю задачу виконати! Кліп ніби хороший, але всі ідеї злизані, скільки можна "лежати у ванні"?! Загалом, чекаємо свіже дихання!".

"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі"Потрібно бігти від Бадоєва": новий кліп Ані Лорак жорстко розкритикували в мережі

Скріншот коментарів (YouTube/Ані Лорак)

До речі, у мережі розповіли про розцінки українських зірок на Новий рік.