ua en ru

"Про що ви взагалі говорите?": лідер групи Pink Floyd висловився з приводу окупації Криму

"Про що ви взагалі говорите?": лідер групи Pink Floyd висловився з приводу окупації Криму Колаж РБК-Україна

Відомий музикант вважає, що Севастополь належить Росії

Відомий британський музикант, засновник легендарної групи Pink Floyd Роджер Уотерс заявив, що Севастополь належить Росії по праву, а в Україні відбувся переворот, який спланували у Вашингтоні. Про це музикант повідомив у інтерв'ю для російського видання "Известия".

"Я не дуже сильний в геополітиці. Я знаю, що Севастополь дуже важливий для Росії і росіян. Існує безліч договорів і паперів, за якими Росія має всі права на це місто. Зміна влади в Україні, що спланована Вашингтоном, просто спровокувала Москву на подальші дії. Але що я хочу сказати, так це що зараз політична верхівка США не розуміє справжнього сенсу угод. Вони постійно їх порушують і заявляють, що можуть робити все, що захочуть. Така позиція мене просто лякає, тому що коли-небудь це просто вб'є нас усіх", - висловив свою точку зору Роджер Уотерс.

Також музикант вважає, що воювати з Росією нерозумно, а ситуацію з отруєнням сім'ї Скрипалів назвав маячнею.

"Атака на Скрипалів - це дурниця, зрозуміло навіть людині з однією півкулею. Але у багатьох відсутня навіть одна півкуля, і тому вони вірять у цю маячню! Я б хотів всьому світу заявити:" Ви хочете почати війну з росіянами? Ви що, божевільні? Ви хоч знаєте, з ким маєте справу? Росіяни звільнили вас від фашистів ціною життів 20 мільйонів своїх громадян! І ви хочете з ними воювати? Що вони вам поганого зробили? Про що ви взагалі говорите?" - заявив музикант і додав, що його країна не буде воювати з Росією.

"Я не знаю, як Україна вийде з цієї ситуації, але звинувачувати в цьому Росію просто смішно. Проте в американців це добре виходить, і люди їм вірять, бо вони контролюють пресу і можуть викручувати ситуацію так, як їм вигідно. Сам я вважаю, що ми не будемо воювати з Росією", - резюмував Уотерс.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що Пугачова порадила Лаймі Вайкуле мовчати після заяви про виступи в Криму.

А також ми писали про те, що нардеп оскандалився картою України без Криму.

Відео: РБК-Україна