ru ua

"Дуже радий результатами": MELOVIN підвів підсумки Євробачення 2018

"Дуже радий результатами": MELOVIN підвів підсумки Євробачення 2018 Фото: MELOVIN (РБк-Україна)

MELOVIN прокоментував свій виступ на Євробаченні 2018

Представник України на Євробаченні 2018 MELOVIN підвів підсумки музичного конкурсу. Про це він розповів у коментарі ТСН.

Співак вважає свій виступ на популярному пісенному конкурсі Європи вдалим, незважаючи на такі низькі оцінки з боку журі.

"Я думаю, там зовсім в іншому справа. Не стільки в номері або постановці, пісні. Але я не засуджую журі. Не розумію, навіщо махати кулаками після того, як все закінчилося. Я дуже радий результатами, радий, що Україна прийняла мене після прильоту на рідну землю. І це для мене справжнє свято. А ще справжнє свято, коли до тебе підходить Жан-Поль Готьє і хвалить твою постановку, говорить, що це було неймовірне шоу і ти великий молодець. Ось це для мене перемога", - говорить артист.

Також він висловився про переможницю конкурсу – представниці Ізраїлю Нетте Барзілай.

"Тому що їй (Нетте Барзілай) було це необхідно найбільше. І прямо в цьому році. Вона дуже сильна, крута дівчинка, з дуже класною піснею. Ми всією командою запалювали, коли вона перемогла. Ми були дуже задоволені перемогою саме Ізраїлю, саме Нетты. Вона молодець", - вважає MELOVIN.

Нагадаємо, що Melovin зайняв 17 місце з 26 можливих. Перемогу в конкурсі здобула представниця від Ізраїлю Нетта Барзілай.

Раніше MELOVIN прокоментував конфуз з українською мовою на Євробаченні 2018.

Хто став переможцем Євробачення 2018