ua en ru

В Одесі скасували концерт "голуба миру" Козловського

В Одесі скасували концерт "голуба миру" Козловського Фото: Віталій Козловський (facebook.com-vitaliy.kozlovskiy.3)

Козловський повинен був виступити 2 червня

В Одесі скасували виступ українського співака Віталія Козловського, який 9 травня співав у Москві. Це зробили організатори концерту. Про це повідомляється на сторінці громадської організації "Небайдужі" Facebook.

Козловський повинен був виступити 2 червня в клубі "Ітака".

"Виконавець опинився в епіцентрі скандалу після того, як виступив 9 травня в Москві. Раніше він заявляв, що не знає, кому належить Крим і публічно підтримував Нелю Штепу, яка допомагала військам країни-агресора захопити місто Слов'янськ. Під тиском громадськості концерт Козловського у Львові та Києві було скасовано. Про намір вийти на протест в Одесі також заявили різні громадські організації", - сказано в повідомленні.

Організація висловлює подяку організаторам виступу Віталія в Одесі за скасування цього заходу, який у разі проведення стало б жестом демонстрації неповаги до українського народу, який сьогодні захищає країну від російського агресора.

В Одесі скасували концерт "голуба миру" КозловськогоСкріншот (facebook.com/ngonebaiduzhi)

Нагадаємо, що обласний осередок організації "Всеукраїнська люстрація" звернулася до керівника ГУНП в Одеській області Дмитра Головіна, начальника обласного УСБУ Олександру Довженку та губернатору Максиму Степанову з вимогою скасувати концерт артиста, який заплановано на 2 червня.

Віталій Козловський про українських артистів, які виїхали жити в Росії