ua en ru

В Одесі вдруге скасували виступ співачки, яка гастролює в Росії

В Одесі вдруге скасували виступ співачки, яка гастролює в Росії Фото: Світлана Лобода (facebook.com/loboda.official)

На думку організатора концерту, цю артистку люблять тисячі шанувальників

В Одесі знову скасували концерт співачки Світлани Лободи. Виступ мав відбутися 3 вересня. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив організатор концерту Артем Вознюк.

"От і 3 вересня нам усім хотілося зробити свято і провести концерт Світлани Лободи на стадіоні "Чорноморець". Саме свято, концерт артистки, яку люблять дуже багато жителів нашого великого міста. Її люблю і я за неймовірну працьовитість і за її талант, за те, що вона домоглася всього своєю працею", - сказав він.

"На жаль, практично з моменту початку рекламної кампанії стали надходити прямі погрози влаштувати безлади і звезти в Одесу групи іногородніх для вчинення протиправних дій стосовно жителів і гостей міста. Ці люди називають себе патріотами і активістами. Якщо патріотизм проявляється у киданні петард і димових шашок під ноги жінок і дітей, які прийшли на концерт, як це було біля клубу "Ібіца", якщо патріотизм чоловіків проявляється в боротьбі з дівчиною, артисткою, на концерти якої ходять десятки тисяч людей, то це виглядає дуже дивним", - додав Вознюк.

altСкріншот поста з Facebook/Артем Вознюк

Раніше Лобода поскаржилася російським журналістам на "бєспрєдєл" в Україні.