ru ua

"Океан Ельзи" повідомив, в якому місті все-таки дасть безкоштовний концерт

"Океан Ельзи" повідомив, в якому місті все-таки дасть безкоштовний концерт Фото: Океан Ельзи (facebook.com/okeanelzyofficial / Вікторія Квітка)

Концерт у Сєвєродонецьку остаточно скасований через аварійні трибуни

Гурт "Океан Ельзи" повідомив про скасування концерту у Сєвєродонецьку Луганської області у зв'язку з поганим станом трибун стадіону і його невеликою місткістю. Безкоштовний концерт вирішили перенести до Лисичанська, на 9 червня. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті музикантів.

"Заявлений концерт гурту "Океан Ельзи" переноситься в місто Лисичанськ на стадіон "Шахтар", що дасть можливість прийняти більшу кількість глядачів. Вже традиційно для цього туру, в кожній частині якого ОЕ проводять концерти на сході нашої країни, у фінальній частині гурт завітає до Луганської області, міста Лисичанськ. Програма виступу - ідентична як у інших містах, країнах "Світового туру 2016-2017". Прозвучать і пісні альбому "Без меж", і давно улюблені композиції гурту", - повідомили організатори.

Тож концерт відбудеться на стадіоні "Шахтар" у Лисичанську, 9 червня, вхід вільний. Стадіон відкриють о 18:00, виступ почнеться о 20:00.

Раніши ми повідомляли причини, чому концерт Океану Ельзи на Донбасі виявився під загрозою зриву.