ru ua

"Океан Ельзи" змусили ресторан безкоштовно годувати АТОшників і пенсіонерів

"Океан Ельзи" змусили ресторан безкоштовно годувати АТОшників і пенсіонерів Фото: Святослав Вакарчук (facebook.com/okeanelzyofficial)

Адміністрація закладу "відразу і з радістю" погодилася на пропозицію Вакарчука і компанії

Учасники групи "Океан Ельзи" змусили керівництво одного з ресторанів у Кам'янці-Подільському цілий день безкоштовно годувати пенсіонерів та учасників АТО через незаконне використання імені колективу в рекламі закладу. Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці групи.

"26 травня у Кам'янці-Подільскому мали концерт (до речі, дякуємо за прекрасний вечір!). По дорозі на стадіон побачили цей рекламний борд... Ми були дуже здивовані таким зухвалим використанням нашого імені в рекламі без дозволу. Бо, чесно кажучи, навіть в нашій країні, де питання виконання закону ніколи не стояло, на жаль, на першому місці, з таким нечасто стикались", - йдеться в повідомленні.

"Океан Ельзи" змусили ресторан безкоштовно годувати АТОшників і пенсіонерів

Фото: Незаконна реклама в Кам'янець-Подільському (facebook.com/okeanelzyofficial)

Наголошується, що юристи групи наполягали на тому, щоб "дати хід справі", але Святослав Вакарчук і компанія вирішили, прямо на концерті, порадившись з глядачами, жителями міста, дозволити використання цьому закладу імені групи на цій конкретній рекламі за умови, що вони будуть цілий день годувати безкоштовно пенсіонерів та учасників АТО.

"Океан Ельзи" змусили ресторан безкоштовно годувати АТОшників і пенсіонерів

Скріншот поста (facebook.com/okeanelzyofficial)

До речі, таку пропозицію підтримали "всі кілька тисяч глядачів".

Раніше "Океан Ельзи" презентували "сонячний" кліп.