ua en ru

Олег Табаков вийшов з коми, але нікого не впізнає - ЗМІ

Олег Табаков вийшов з коми, але нікого не впізнає - ЗМІ Фото: Олег Табаков (flickr.com aleshru)

Стан актора оцінюється як стабільно важкий

Народний артист СРСР Олег Табаков прийшов до тями після того, як його ввели у штучну кому, але практично нікого навколо не впізнає. Про це повідомляє російське видання ren.tv.

Повідомляється, що зараз актор знаходиться у свідомості, проте практично нікого навколо не дізнається. Як кажуть у таких випадках медики, не реагує на зовнішні подразники. У стан медикаментозної седації його ввели для того, щоб зняти навантаження з внутрішніх органів.

У свою чергу, директор МХТ імені Чехова Юрій Кравець спростував інформацію про те, що Олега Табакова ввели у штучну кому із-за погіршення стану. Про це передає видання РИА Новости.

Кравець заявив, що ця інформація "не має під собою жодних підстав", і "Олег Павлович почуває себе нормально".

Олег Табаков виконав ролі в таких фільмах, як "Війна і мир", "Сімнадцять миттєвостей весни", "Дванадцять стільців", "Д'Артаньян і три мушкетери", "Кілька днів з життя Обломова", "Москва сльозам не вірить" і "Людина з бульвару Капуцинів".

Нагадаємо, що лікарі ввели народного артиста СРСР Олега Табакова в штучну кому. Стан актора й художнього керівника МХТ імені Чехова оцінюється як стабільно важкий.

Раніше артист потрапив в реанімацію. Його госпіталізували в критичному стані.

Також повідомлялося, що син російського артиста Олега Табакова розповів про стан здоров'я свого батька.