ru ua

З серцеїда в брутального рокера: Олег Винник постав у новому амплуа

З серцеїда в брутального рокера: Олег Винник постав у новому амплуа Олег Винник (фото: прес-служба/Alex Sakhnenko)

Співак презентував новий кліп на пісню "Як жити без тебе"

Після прем'єри відео на популярний хіт "Нино" прихильники Олега Винника будували здогади, якою наступною роботою їх порадує улюблений виконавець. У четвер, 14 грудня, Олег Винник випустив довгоочікуваний кліп сезону на поп-рок композицію "Як жити без тебе", що стала особливою не тільки для співака, але і для мільйонів слухачів.

Драйвовий україномовний трек, автором якого традиційно є сам Олег, вперше прозвучав у березні цього року на сцені київського Палацу Україна. Після чого артист виконав його ще кілька десятків разів в рамках концертного туру "Моя душа...".

"Деяким композиція "Як жити без тебе" може нагадати "Вовчицю" - глибока ліричність, але при цьому більш драйвова. Насправді мені дуже близький цей стиль. У студентські роки я грав у рок-бенді, перегравав на гітарі відомих музикантів і захоплювався рок-н-ролом. Слухав Deep Purple. Nazareth, Scorpions. Коли виникла ідея написати цю пісню, я спробував кілька різних варіантів, однак відразу зрозумів, що інакше вона не могла прозвучати. Трек несе важливий меседж, передає почуття до жінки, яка дарує крила", - поділився Олег Винник.

З серцеїда в брутального рокера: Олег Винник постав у новому амплуа

Фото: Олег Винник (прес-служба/Alex Sakhnenko)

Основна сюжетна лінія кліпу розгортається навколо однієї з рядків пісні: "Ти дала мені свої ангельські крила". Головний герой перебуває "в клітці", яка уособлює зону комфорту людини. І тільки покинувши цю клітку, взявши за руку іншу людини, він здатний злетіти.

"Концепція відео дуже артівська, творча. Головна тема – Любов. Людина без любові, як папуга в клітці або птах з одним крилом. Але коли в її життя приходить це прекрасне почуття, виникає відчуття окриленості, з'являється здатність вітати над землею", - коментує задум режисер Олена Винярська.

З серцеїда в брутального рокера: Олег Винник постав у новому амплуа

Фото: Олег Винник (прес-служба)

Режисер кліпу вирішила в кадрі не відволікати увагу від головного героя. Співак постає в новому амплуа: з серцеїда перетворюється в брутального рокера.

Відео: Олег Винник "Як жити без тебе" (YouTube/Олег Винник)

Відзначимо, що всі декорації виконані в теплих червоно-помаранчевих тонах, що надає відео особливої атмосферності.

До речі, Олег Винник поділився відвертими фактами з життя. Співак розповів про своє ставлення до образу "секс-символа", який постійно приписують йому ЗМІ, а також про те, що він думає про свій вік (в наступному році артисту виповниться 45 років - ред.).