ua en ru

Олег Винник став принцом: співак представив саундтрек до нового мультфільму

Олег Винник став принцом: співак представив саундтрек до нового мультфільму Олег Винник (фото: прес-служба)

Олег Винник презентував кліп на пісню "Дай мені помріяти"

Нова композиція Олега Винника стала саундтреком до анімації "Зачарований принц". У той час поки шанувальники артиста очікують від свого кумира кліп на заголовну пісню концертного туру 2018 – "Ты в курсе", артист вирішив здивувати їх абсолютно несподіваним відео на вже відому, але трохи забуту самим музикантом композицію "Дай мені помріяти".

Трек з третього авторського альбому "Роксолана" був написаний Вінником 6 років тому, але з тих пір співак жодного разу не виконував його зі сцени.

Олег Винник став принцом: співак представив саундтрек до нового мультфільму

Нова робота Олега Винника – це колаборація з творцями анімаційного фільму "Зачарований принц", в українському дубляжі якого артист озвучив головного героя. Сцени, в яких фігурує Олег, органічно поєднуються з кадрами з мультфільму.

Відео: Олег Винник - Дай мені помріяти (OST "Зачарований Принц")

"Коли від творців анімації надійшла пропозиція записати саундтрек, а також зняти на неї кліп, я відправив їм на вибір кілька пісень. І був приємно здивований відповіддю наступного змісту: "Таке відчуття, що композицію "Дай мені помріяти" ви написали спеціально для даного мультфільму". Я ніколи не будував плани і не ставив ставки на цей трек, але в процесі зйомок зовсім інакше на нього подивився", - зазначає музикант.

У кліпі Олег Винник постає в двох образах: власне, уособлює роль принца, якого озвучив в анімації, а також з'являється у вже звичному для глядача амплуа рок-музиканта, який виконує свою композицію.

Нагадаємо, сімейна анімація "Зачарований принц" вийде на українські екрани 24 травня.

Відео: Що ви не знали про улюбленця країни (video.rbc.ua)