ua en ru

Літературний дебют: Ольга Фреймут презентувала книжку для дітей (фото)

Літературний дебют: Ольга Фреймут презентувала книжку для дітей (фото) Фото: Ольга Фреймут (прес-служба)

Ведуча написала книгу, коли була вагітна

6 березня відбулася презентація першої дитячої книги Ольги Фреймут "Кажан Жан". Книга розрахована на широке коло читачів і стала першим проліском видавництва Snowdrop. Подію провели в одному з барів кінотеатру "Оскар" (Гуллівер).

Ольга Фреймут, журналіст, телеведуча, мама трьох дітей розповіла, чому вирішила створити свою першу дитячу книжку.

Літературний дебют: Ольга Фреймут презентувала книжку для дітей (фото)Літературний дебют: Ольга Фреймут презентувала книжку для дітей (фото)Фото: Презентація книги Ольги Фреймут (прес-служба)

"Мене часто запитують, як виховувати дітей, а я відповідаю, що їх треба просто любити. "Кажан Жан" - моя перша "методичка" по вихованню дітей та дорослих. Коли кажуть "не можна", це часто означає "варто". Дитячі комплекси руйнують дорослих, їхньої кар'єри і можливості. Летюча миша Жан і його сестри вчать як вчасно схаменутися і встигнути стати собою", - сказала Ольга.

Літературний дебют: Ольга Фреймут презентувала книжку для дітей (фото)Літературний дебют: Ольга Фреймут презентувала книжку для дітей (фото)Літературний дебют: Ольга Фреймут презентувала книжку для дітей (фото)Фото: Ольга Фреймут з власною книгою (прес-служба)

Книгу представили: автор Ольга Фреймут, літературний редактор Інна Корнелюк та Іван Богдан - директор ексклюзивного онлайн-ритейлер книги Yakaboo.ua. Ілюстрації створив один з найвідоміших дитячих художників, лауреат Шевченківської премії Кость Лавро.

Читайте також популярна українська телеведуча Ольга Фреймут розповіла, що її сина вдарила няня.