ua en ru

Ольга Полякова розповіла, яким незвичайним подарунком здивував її чоловік

Ольга Полякова розповіла, яким незвичайним подарунком здивував її чоловік Фото: Ольга Полякова (instagram.com/polyakovamusic)

Співачка повідомила, що такий подарунок їй не потрібен

Українська співачка Ольга Полякова відверто розповіла про те, скільки жінок в її сім'ї, який подарунок на 8 березня подарував їй чоловік і чим з нею розплачуються за виступи на корпоративних вечірках. Про це співачка розповіла Катерині Осадчій в інтерв'ю для передачі "Світське життя".

Українська співачка Ольга Полякова постала перед Катериною Осадчою в костюмі незвичайної птиці, який ведуча назвала весняним костюмом птаха – фенікс.

"Я нарешті одягла свій костюм. Тому, що я королева українського шоу-бізнесу, але про це не всі знають", - прокоментувала Полякова свій наряд.

На питання про те, як готуються в її родині до жіночого свята, співачка повідомила, що її чоловік зробив їй подарунок відразу на всі свята.

"Якщо ти пам'ятаєш, мій чоловік – єврей, він дуже хитрий. Він подарував мені яхту. Купив мені за мої гроші, але яхта мені не потрібна. Але якщо вже він її купив, то каже, що це подарунок на день народження, і на 14 лютого, і 8 березня", - розповіла співачка і додала, що в її будинку виживають тільки жінки.

"Я помітила, що навіть собака у нас жіночого роду. У нас тільки жінки виживають. Якщо ми купили кота, то через рік він втопився. Коли у нас народився козел – він здох. Тільки жінки в цьому будинку і Вадик. І він повинен керує цим стадом кізок. Він завжди купує банку чорної ікри і до цього звикли мої діти, коли бачать цю ікру, запитують: "А що – сьогодні свято?", - розповіла Ольга Полякова.

Напередодні Міжнародного жіночого дня співачка випустила кліп, в якому знялася мама Ольги і дочки співачки.

"Відео потрібно було зняти, тому що я ніколи не буду такою, як є. Моя мама молодше не буде. Дівчатка такими маленькими та гарненькими теж не будуть. Це пам'ять на все життя", - зазначила Полякова.

Співачка розповіла, що вона перша з українських співачок, з якої почали розраховуватися за виступи биткоинами.

"Так, у мене є електронний гаманець. Біткоины там лежать, і вони не завадять", - повідомила Ольга.

Відео: Ольга Полякова розповіла про свою сім'ю ( "Світське життя")

До речі, Оля Полякова презентувала новий чуттєвий кліп на пісню "Мама" з участю своїх рідних.