ru ua

Оля Цибульська розкритикувала учасників Євробачення 2017

Оля Цибульська розкритикувала учасників Євробачення 2017 Фото: Оля Цибулськая (instagram.com/cybulskaya)

Українська телеведуча дала коротку характеристику кожному з артистів

Співачка і ведуча Оля Цибульська висловилася про учасників першого півфіналу Євробачення 2017, який відбувся у вівторок, 9 травня, розкритикувавши їх виступу. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

alt

Скріншот поста з аккаунта instagram.com/cybulskaya

"Перший конкурсний півфінал Євробачення - амінь! Молдова: чудова пісня і підхід. На хліб всі артисти заробляють в основному на весіллях. Тому хлопці відразу з фатою і репертуаром. Кльові! Здивувалася попаданню Бельгії в 10-ку. На днях я була з подругами в караоке. Там дівчата співали також після двох пляшок шампанського. І вигляд у них був такий же", - зауважила вона.

"Австралієць - відмінні брови! Дайте телефон майстра. Тільки пісні не згадаю... Чи це головне? Азербайджан. Намагалися співати, як Джамала, а косу отримала артистка, напевно, на удачу, від хлопця з Чорногорії зі словами: "хоч якась частина мене має бути в фіналі!" - написала артистка.

alt

Фото: Оля Цибулськая (instagram.com/cybulskaya)

"Дежавю не покидало. Албанія як Ані Лорак у 90-х роках. Фінляндія сестра-близнючка Аdele, Словенія - позашлюбний син Сергія Лазарєва. Йому від тата навіть торішня графіка дісталася. А Латвія - це картина під назвою, що б було, якщо б Надя Дорофєєва, як і я, їла після 18:00", - написала вона.

"Радію Шведам у фіналі! Дуже стильний номер. Прекрасний португалець! І костюми у ведучих супер! Так! Мільйон! MONATIK - чпокнув усіх. Ось як без відбору, конкурсного нервування і продажу нирки виступити на Євробаченні. У мене одне прохання. Пускати з половини пісні в ефір переможницю Джамалу, яка привезла усім конкурс, якось незручно. Давайте цінувати! Попереду ще море чудес", - резюмувала Цибульська.

До речі, опубліковано список учасників другого півфіналу Євробачення 2017.