ua en ru

Оля Цибульська висловилася про учасників Нацвідбору на Євробачення 2017

Оля Цибульська висловилася про учасників Нацвідбору на Євробачення 2017 Фото: Оля Цибульська

Цибульська впевнена, що Віталій Козловський здивує запальними танцями

Відома українська співачка і телеведуча Оля Цибульська висловилася про учасників Національного відбору на Євробачення 2017.

"Після виступу "Гринджол" нам боятися нічого! Сьогодні відкрила список півфіналістів нацвідбору на Євробачення 2017 без валер'янки. Обговоримо? Впевнена, коли поруч з жінкою нормальний мужик - і в творчості пре. MamaRika тому яскраве підтвердження! Нарешті! Рожден Анусі? Як на мене, музичний близнюк SunSay, і якщо ROZHDEN видасть такий хіт, як "Love Manifest - відправлю за нього SMS. Арсен Мірзоян, сподіваюся, все ж таки відійде від амплуа "українського Висоцького" і, натхненний прекрасними дружиною та донькою, покаже, як дзвенить його харизма! Знаючи фанатизм Віталія Козловського впевнена, що він вже не спить, розучує нові танцювальні рухи Брітні Спірс, щоб вразити всіх. Дуже хочеться побачити його на сцені іншим. Віталік, жгі! Мені після "Фабрики" вдалося позбутися від Саші Бодянського, а KADNAY - знайти прекрасного продюсера Олену Коляденко", - написала вона в своєму Instagram-записі.

Цибульська також згадала, як O. Torvald кілька років тому образився на неї під час інтерв'ю за жарт про популярності рок-групи.

"І ось в цьому році Галич перестав ображатися, почав випускати хітові пісні та якісні відео. Цікаво, що буде в лютому? А Міла Нітіч особливо не напружувалася. Та й навіщо, якщо за спиною стоїть великий (без жартів!) продюсер Бебешко!.."Талант"+"Бадоєв" не завжди дорівнює "Макс Барських". До речі, поки Алан Бадоєв відпочивав на Балі і пив кокос з трубочки, вирішив, що Тетяна Решетняк тепер буде TAYANNA. І добре, що Таня вийшла з "шоколадної" річки і відкрила своєму таланту простори океану шоу-бізнесу. Загалом, те, що український народ - самий талановитий народ у світі, який ми можемо ще довго говорити, подорожуючи на #сказочноебали", - зазначила зірка.

За її словами, зараз настав час "Ч", коли треба показати, що ми можемо не тільки брати високі ноти і плекати курс долара, але і гідно зустріти Європу в травні 2017 року!"

Раніше стали відомі імена півфіналістів Нацвідбору на Євробачення 2017.