ua en ru

"Він мій брат": Каньє Уест висловився про діяльність Дональда Трампа

"Він мій брат": Каньє Уест висловився про діяльність Дональда Трампа Фото: ABC

Трамп назвав репера розумним і розуміючим

Американський репер і дизайнер Каньє Уест у себе в Twitter підтримав діяльність президента США Дональда Трампа і назвав його своїм братом. Трамп прокоментував пост артиста і похвалив його інтелект. Про це повідомляє New York Post.

"Ви не зобов'язані погоджуватися з Трампом, але натовп не змусить мене його не любити. Ми обидва - енергія дракона. Він мій брат. Я люблю всіх, але не погоджуюся з усіма підряд. Це те, що робить нас особистостями. Ми всі маємо право на свободу думки ", - написав репер в Twitter.

Трамп подякував Каньє за підтримку і заявив, що "він розумний". "Каньє розуміє, що безробіття серед чорних зараз на найнижчому рівні за всю історію нашої країни. Він розуміє, що безробіття серед латиноамериканців на найнижчому рівні за всю історію нашої країни. Він розуміє, до речі, що жіноче безробіття на найнижчому рівні за останні 19 років. він розуміє всі ці речі, і він розумний. він каже, що Трамп працює набагато краще, ніж демократи ", - сказав Трамп.

Багато фанатів артиста негативно сприйняли його висловлювання і відзначили, що у нього проблеми з психікою. За Каньє заступилася його дружина Кім Кардашьян, яка написала, що у кожного є право робити свій вибір. "Він свободномислящіх людина, це заборонено в Америці? Ви можете звинувачувати його в проблемах з психікою тільки тому, що його ідеї відрізняються від ваших? Це просто несправедливо", - додала Кардашьян.

Нагадаємо, що Каньє Уест розповів про свою майбутню філософську книгу.