ua en ru

"Потім він виправдовувався": колеги Вакарчука розповіли правду про його плани на президентство

"Потім він виправдовувався": колеги Вакарчука розповіли правду про його плани на президентство Фото: Святослав Вакарчук (РБК-Україна)

Про те, що музикант може очолити країну, неодноразово писали у ЗМІ

Святослав Вакарчук ніколи не заявляв про своє бажання стати президентом України. Про це розповіла продюсер українського гурту Mad Heads Оксана Михайленко в інтерв'ю "Апострофу. Лайм".

За її словами, Вакарчук не причетний до інформації, яка з'являлася в мережі. Чутки про те, що фронтмен групи "Океан Ельзи" буде балотуватися на пост глави держави, були створені штучно.

Відео: Продюсер гурту Mad Heads розповіла про плани Вакарчука на президентство (youtube.com/Апостроф)

"Я трохи глибше знаю цю історію. Це було взагалі штучно створено. Від Славка ніколи не було ніякої пропозиції, бажання йти на пост президента. Це просто його розіграли без нього. А потім він виправдовувався", - пояснила Михайленко.

До речі, Приходько впевнена, що Вакарчуку можна вірити, як президенту.

"У нас мер – боксер. Чому б ні? У Славка Вакарчука великий потенціал. У нього дуже багато прихильників і, дійсно, він має дуже великий електорат, збирає стадіони по всій Україні та за її межами. Йому вірять. Він дуже вихована і розумна. Якщо його підтягнути з тих чи інших питань, що стосуються політики, думаю, він впорається з цим завданням", – переконана Анастасія Приходько.