ua en ru

"Він побачив мене справжню": Різатдінова відверто розповіла про стосунки з Онищенком

"Він побачив мене справжню": Різатдінова відверто розповіла про стосунки з Онищенком Фото: Анна Різатдінова (instagram.com/annarizatdinova)

Спортсменка поділилася деталями особистого життя

Українська гімнастка, бронзова призерка Олімпіади-2016 і дружина 49-річного українського олігарха Олександра Онищенка Анна Різатдінова розповіла про свої стосунки з нардепом-втікачем, від якого народила сина Романа. Деталями особистого життя вона поділилася з "Караваном історій".

За словами 24-річної Різатдінової вони з Онищенко ще давно перетнулися на спортивних змаганнях, проте до бронзи на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро у 2016 році чоловіки її не цікавили.

Зустрівши Онищенко, спортсменка відчула, що це не просто закоханість, а щось більше.

"Зустрівши Олександра, я відразу відчула, що це не просто знайомство, не просто закоханість, а дійсно щось більше. Наші відносини розвивалися стрімко. Ми обидва спортсмени, тому багато разів перетиналися на спортивних заходах, але мені в ту пору було настільки нецікаво все, крім моєї олімпійської медалі, що я ні на кого і ні на що не звертала уваги. я була повністю закрита, зашторена і займалася своєю справою", - зазначила Різатдінова.

"Він побачив мене справжню": Різатдінова відверто розповіла про стосунки з Онищенком

Фото: Анна Різатдінова з сином (instagram.com/annarizatdinova)

Після Олімпіади, за словами спортсменки, вона задумалася про сім'ю.

"Після Олімпіади в Ріо я, звичайно, шторки відкрила і почала оглядатися. Я розуміла, що хочу сім'ю, що в спорті зробила що хотіла, домоглася свого максимуму, і пора переходити до наступного етапу", - зазначила Різатдінова.

"Напевно, всі думають, що Олександр підкорив мене якимись божевільними подарунками, машинами-квартирами. Доводити нікому нічого не буду. Але насправді він підкорив мене своїм ставленням. Для нього надзвичайно важливі такі якості, як людяність, доброта, щирість, чесність. Мабуть, в його оточенні вони в дефіциті. І він відчув у мені цю щирість, побачив справжню мене - і вже не відпускав", - розповіла Різатдінова.

Вона додала, що підсумком їх відносин став чудовий син Роман.

"Роман просто копія тата. Кажуть, якщо малюк народжується настільки схожим на батька, значить, мати довела силу свого кохання до чоловіка. Син навіть характером нагадує свого батька", - розповіла гімнастка.

Cпортсменка народила первістка 11 листопада 2017 року. На той час вона вже була одружена з Олександром Онищенком - українським олігархом і нардепом-втікачем.

Раніше Анна Різатдінова вперше показала фото сина від екс-депутата Онищенко.

До речі, український нардеп-утікач Онищенко зробив селфі в кабінеті президента.

У принца Вільяма і Кейт Міддлтон народився син (відео: STYLER.rbc.ua)