ua en ru

"Він вийшов з шафи": Монро прокоментувала особисте визнання Кевіна Спейсі

"Він вийшов з шафи": Монро прокоментувала особисте визнання Кевіна Спейсі Фото: Травесті-діва Монро (instagram.com-monritta)

Зірку в останню чергу хвилює сексуальна орієнтація людини

Українська травесті-діва Монро прокоментувала визнання голлівудського актора Кевіна Спейсі про свою нетрадиційну орієнтацію. Своїми думками українська зірка поділилася на сторінці Instagram.

"Оскароносний актор Кевін Спейсі зробив публічне визнання, він же камінг аут, в тому, що він гей, тобто віддає перевагу гомосексуальним зв'язкам. Можливо, він і далі продовжував "сидіти в шафі", як це роблять мільйони людей навіть у найбільш розвинених, просунутих і демократичних країнах, але довелося відреагувати на звинувачення в сексуальних домаганнях від колеги-актора. Мовляв, колись в ранній молодості, на якійсь вечірці, бухий Спейсі намагався його, зеленого підлітка, затягнути в ліжко. Не вийшло. Природно, через роки, актор і не згадав, кого він схиляв до сексу, а тому, щоб не розкручувати скандал на грунті домагань, попросив вибачення і "вийшов з шафи!" І я дуже сподіваюся, що йому полегшало, так як жити весь час в постійному страху і боязні, що хтось дізнається про твої особисті уподобання і...І що?!? Ось що найстрашнішого може трапитися?! Цунамі, пожежа, землетрус, атомний вибух?! ", - написала діва.

На думку Монро, її в саму останню чергу цікавить думка людей про неї.

"Невже думка чужих, сторонніх людей важливіше, ніж ваша особиста свобода, чесність, гармонія і професіоналізм!? Особисто мене в роботі в останню чергу цікавить орієнтація, навіть якщо й виникає Це питання. Ну чесне слово, не м*ндиться ж зібралися, а справу робити. І тут не важливо, Хто кого, головне - результат! Багато свої тексти, інтерв'ю, виступи я закінчую фразою "це життя одне!", сьогодні хочеться додати "і вистачить сидіти в шафі!"- підсумувала Монро.

"Він вийшов з шафи": Монро прокоментувала особисте визнання Кевіна СпейсіСкріншот (instagram.com/monritta)

Нагадаємо, що Кевін Спейсі відповів на звинувачення у домагання, які висунув актор Ентоні Рэпп, і зробив камінг-аут.