ru ua

"Вона перемогла б": співачка назвала ідеального представника на Євробачення 2018 від України

"Вона перемогла б": співачка назвала ідеального представника на Євробачення 2018 від України Фото: Саша Кольцова (facebook.com/Sasha Koltsova)

Зірка пояснила, чому виступ цієї групи малоймовірно

Фронтвумен української рок-групи "Крихітка" Олександра Кольцова заявила, що українська група ONUKA могла б виграти Євробачення 2018, представивши в Португалії Україну. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Обозревателю".

"Якщо помріяти, мені б хотілося, щоб Україну на "Євробаченні" в 2018 році представляв хтось новий, з гарною піснею, щось таке, що вибивалося б від цих жінок з сукнями, які там займають 70% учасників. ONUKA не поїде, напевно, але вона перемогла б", - сказала вона.

Відео: Саша Кольцова про Євробаченні 2018 (YouTube/Oboz.TV)

Кольцова каже, що ONUKA вже орієнтована на Європу і відома там і навряд чи буде брати участь у пісенному конкурсі.

До речі, ONUKA випустила новий сингл "Guns don't Shoot". Ця пісня стала другою композицією з майбутнього альбому "MOZAЇKA", який вийде вже зовсім скоро.

За словами фронтвумен колективу Нати Жижченко, цей трек є "антивоєнним маніфестом".

"Заклик до милосердя, спрямований у вічність", - додала артистка.

"Війну легко почати, але важко зупинити. Війна заповнює собою все навколо, не залишаючи простору для слів: розуміння і вибачень. Світ крихкий. Війна починається з пострілу. Для того, щоб спалахнуло полум'я, достатньо лише натиснути на курок. Стріляє не зброя, що стріляє людина", - прокоментувала ONUKA.