ru ua

"Вона ж спонсор АТО": росіян розлютила українська артистка

"Вона ж спонсор АТО": росіян розлютила українська артистка Фото: Софія Ротару (sofiarotaru.com)

Співачка їздила в РФ на зйомки новорічних вогників

У Росії влаштували цькування народної артистки України Софії Ротару після новини про те, що вона прилітала в Росію для зйомок в новорічних програмах. Замітка з'явилася на сайті "Комсомольская правда".

"Ще більш молода і струнка, ніж минулого літа, коли всі на фестивалі в Баку захоплювалися формою 70-річної ювілярки, Софія Ротару співає нову пісню", - сказано в повідомленні.

"Судячи з усього, Софія Михайлівна прилітала до Росії на зйомки новорічних вогників", - додали на сторінці у виданні.

У коментарях під текстом нотатки розгорілася дискусія, в ході якої росіяни звинуватили українську зірку в пособництві АТО і назвали її "дурепою".

"Вона ж спонсор АТО": росіян розлютила українська артистка

Скріншот (crimea.kp.ru)

"Ця стара пособниця АТО? Зовсім вже Ернст з розуму вийшов, давайте ще покличемо Приходько і цю, яка обіцяла себе спалити. У Софочки гроші не пахнуть - треба ж годувати велике нікчемне сімейство, тут москальських гроші дуже навіть згодяться", - пишуть в мережі.

"Вона ж спонсор АТО": росіян розлютила українська артисткаСкріншот (crimea.kp.ru)

"Очманіти, вона ж спонсор АТО, сама неодноразово говорила. Живучи в Криму російське громадянство не хоче брати, про Росію тільки погане говорить, хто її сюди запрошує? Голова є? Зрубає тут бабла і АТОшникам передасть на вбивство донеччан. А що стосується зовнішності-краще була б звичайною жінкою, а то вся натягнута-перетягнута, нагадує мерця", - обурилися росіяни.

"Набрид культ цієї дурепи", - зазначили в коментарях.

"Залишилося ще Приходько покликати, буде повний комплект бандерок", - додали в мережі.

"Вона ж спонсор АТО": росіян розлютила українська артистка

Скріншот (crimea.kp.ru)

"У них там все Ротари і Пашинські - нібито скакуни й активні учасники АТО. У нас всякі Валерії і Пригожини - нібито кисельовці та ура-патріоти. А насправді, їм глибоко плювати на політику і на бидло, яке дивиться на них по телевізору. Найголовніше для всіх цих фонограмщиків - бабло. У них там батьківщина, де їм платять більше бабла. Заради бабла вони маму рідну продадуть. А ви говорите, мовляв, скакуни та ватники. Халявне бабло за фанеру і за корпоративи - ось їхня батьківщина, ось їхній бог", - написали користувачі.

"Вона ж спонсор АТО": росіян розлютила українська артистка

Скріншот (crimea.kp.ru)

Раніше заборонену в Україні співачку висміяли за танці в "сорочці".