ua en ru

"Вона не була заявлена": директор палацу "Україна" прокоментував виступ Ані Лорак

"Вона не була заявлена": директор палацу "Україна" прокоментував виступ Ані Лорак Фото: Ані Лорак (instagram.com-anilorak)

Українська співачка з'явилася на концерті в честь 15-річчя FREEDOM BALLET

Директор палацу "Україна", де виступила Ані Лорак, нічого не знав про участь артистки в концерті. Про це Роман Недзельский розповів в коментарі ТСН.

"Мене організатори шоу-балету Freedom не інформували про участь Ані Лорак у своїй програмі. У списках артистів вона не була заявлена", - зазначив директор палацу "Україна".

Роман Недзельський вибачився за неоперативність, яка виникла через його перебування за кордоном.

Нагадаємо, що концерт на честь 15-річчя FREEDOM BALLET відбувся у вівторок,14 листопада, у палаці "Україна". Несподівано для всіх на сцену вийшла Ані Лорак і виконала пісню "Ти ще любиш". Примітно, що артистка не давала концертів на батьківщині з 2014 року.

До речі, в афішах заходу її ім'я не вказано. Організатори лише інтригували повідомленням про те, що на концерті виступить запрошений гість, але хто саме, тримали в таємниці.

Нагадаємо, соцмережі обговорюють таємний концерт співачки в столиці.

Глядачі кричали співачці "молодець" і довго не відпускали зі сцени. Сама ж Лорак сказала, що їй дуже приємно знаходиться в Києві, а в кінці, як кажуть очевидці, навіть пустила сльозу.

До речі, реакція користувачів мережі на концерт Лорак, яку в Росії називають "своєї", не змусила себе довго чекати.

"На фронт потрібно вивозити з нічних клубів, а з концертів Ані Лорак та інших. Причому, одразу по той бік фронту", - зазначив Айдер Муждабаєв.