ua en ru

"Вони відчувають себе господарями життя помилково": Кошовий розповів, як гумор змушує владу прислухатися до народу

"Вони відчувають себе господарями життя помилково": Кошовий розповів, як гумор змушує владу прислухатися до народу Фото: Євген Кошовий (Аіф-Україна)

Комік розповів, що зараз влада змушені до них прислухатися

Український артист і шоумен, учасник популярної гумористичної Студії "Квартал 95" Євген Кошовий розповів, як влада ставиться до їх гумору, трапляються погрози, і коли політичні жарти припиняться. Про це Євген повідомив в інтерв'ю виданню "Вести".

"На початку я просто не розумів всю серйозність того, у що ми вплутуємося. Нас називали політичним театром. А тепер вони змушені прислухатися до нас. Вони відчувають себе господарями життя дуже помилково, якщо знаходяться такі недоліки в їх діяльності, щоб ми могли над цим жартувати. Як тільки народ почне говорити, що в нашій країні все добре, ми тут же перестанемо жартувати про владу. І потім, при будь-якому уряді ми так жартували. І якщо б вони не обіцяли зробити щось конкретне, ми б з них не питали. А так вони обіцяють і обіцянки не тримають. Знаєте, як відбувається у дворі: пацан сказав – пацан зробив. А у них занадто елітний двір і дуже страшно, якщо пацан порушив слово. Я вважаю, що це неправильно", - розповів Кошовий.

Нагадаємо, "Квартал 95" висміяв подачу е-декларацій чиновниками.