ru ua

"Вони не пройшли перевірку Кримом": режисер-прихильник Путіна висловився про колег

"Вони не пройшли перевірку Кримом": режисер-прихильник Путіна висловився про колег Фото: Володимир Меньшов (kremlin.ru)

"А вони звикли, що все життя були передовими, просунутими, за ними слідували"

Знаменитий кінорежисер, сценарист і актор, володар "Оскара", народний артист Росії, лауреат Держпремії СРСР Володимир Меньшов розповів, що ті артисти, які підтримали Україну, зараз відчувають труднощі. Про це він повідомив в інтерв'ю "Комсомольській правді".

"Вони не пройшли перевірку Кримом. Возз'єднання з Кримом стало переломним моментом. І ті, хто зайняв тоді жорстку позицію, що Крим не наш, грубо кажучи, вони зараз відчувають великі труднощі. Я це бачу на талановитих людей, які раптом опинилися в ізоляції, стають маргінальними особистостями. А вони звикли, що все життя були передовими, просунутими, за ними слідували. І раптом – як тільки від них звучать слова "Крим не наш", - люди відходять від них", - заявив Меньшов.

За словами режисера, колеги, не підтримали анексію півострова, не можуть знайти розуміння у людей.

"У них є своя, але дуже обмежена аудиторія. Але це для них вже боляче. Вони не можуть знайти розуміння у людей. Тому що вони торкнулися в питанні Криму глибинні фундаментальні речі, які теж не дуже зрозумілі логікою. Скільки таких людей, які були або вважали себе володарі дум? Звичайно, не на тому рівні, кого ми так називали – того ж Тарковського, Шукшина – то був зовсім інший масштаб. Але, тим не менш, хлопці ж звикли, зростали у відчутті, що вони - осередок всіх світлих сил у цьому суспільстві. І раптом...", - підсумував режисер.

"А їх спроби вийти до людей приречені. Спробуйте сказати де в громадському місці, в метро, в тролейбусі "Крим не наш" - їй-Богу, поб'ють", - сказав Меньшов.

Як раніше повідомлялося, Ада Роговцева зізналася в любові до одруженому чоловікові.