ua en ru

ONUKA знайшла реальний плюс у скандалі на Євробаченні 2017

ONUKA знайшла реальний плюс у скандалі на Євробаченні 2017 Фото: ONUKA (facebook.com/onuka.official)

Лідер групи вважає, що інцидент з рекламою зіграв музикантам на руку

Наталія Жижченко, фронтвумен популярної української групи ONUKA, прокоментувала скандал, що виник під час прямої трансляції Євробачення 2017. Так, український транслятор під час виступу групи запустив рекламу, позбавивши українців можливості в режимі реального часу побачити зоряний номер, який підкорив Європу. Про це музикант розповіла в інтерв'ю "Світському життю"

"Мене це дуже повеселило, тому що це іронія долі, як і весь абсурд, який нас просто супроводжує весь творчий період. Слава богу, що я дізналася про це за 10 хвилин до виступу, попередила своїх рідних. Тому що бабуся цього б точно не пережила. На жаль, з 47 країн тільки три пішли на рекламу, і Україна серед них", - констатувала Жижченко.

Відео: ONUKA про виступ на Євробаченні (Світське життя)

За її словами, групу підтримали обурені глядачі.

"Але, мені здається, що саме ця ситуація настільки обурила аудиторію, що це дивилося виступ набагато більше людей, ніж якби його показали в трансляції. Тому, мені здається, ця ситуація пішла нам на користь і стати героєм такого скандалу нам дуже вигідно як би це егоїстично не звучало", - заявила ONUKA.

Нагадаємо, що у фіналі пісенного конкурсу Євробачення в Києві ONUKA виступила з Національним оркестром народних інструментів з композицією "Megamix".

Відео: Onuka feat. NAONI Orchestra - Megamix (YouTube/Eurovision Song Contest)

До речі, новий сингл ONUKA став хітом YouTube.