ua en ru

ONUKA розповіла про популярність української музики в Європі

ONUKA розповіла про популярність української музики в Європі Фото: ONUKA (facebook.com/onuka.official)

Ната Жижченко зазначила, що українська мова приємно дивує європейського слухача

Яскравий виступ групи ONUKA у фіналі Євробачення 2017 став причиною того, що український колектив став відомим за кордоном.

Так, альбом "Vidlik" увійшов в топ чартів iTunes Польщі, Великобританії, Швеції, Німеччині, Данії та Нідерландів, а також Франції, Швейцарії і навіть Австралії. Платівки Нати Жижченко і компанії купують люди з усього світу.

"Це більше, про що можна було мріяти на цей момент", - сказала Жижченко в інтерв'ю журналу "Новое Время".

Поєднання електронних барабанів з народними інструментами досить швидко перетворило проект ONUKA з андеграундного в модний і успішний. Зараз група не встигає вносити нові міста в гастрольний тур по Європі.

За словами музикантів, зараз вони готують новий альбом, у якому, крім цимбалів, бандури, валторни, трембіти і козацької труби, зазвучать два нових народних інструменти із загадковими назвами варган і телинка.

"Самий головний спосіб засвітитися - це цікава якісна музика. Класна пісня. Навіть не відео, не концерт - музика", - зазначила Жижченко.

До речі, європейський гастрольний трек-лист ONUKA на 60% складається з україномовних пісень, а сама співачка переконана, що на концертах нікого не бентежить незнайома мова.

"Західного слухача українська мова може приємно дивувати, якщо вона гармонійно вплітається в аранжування. Причому для завоювання Європи і Америки вітчизняною музикою зараз особливо гарний час. Є підвищений інтерес до країн східної Європи, і України зокрема", - додала вона.

Раніше ONUKA розповіла про важливість концертів під час війни.