ua en ru

ONUKA: українська фолк-група домоглася права виступити в Празі окремо від російських артистів

ONUKA: українська фолк-група домоглася права виступити в Празі окремо від російських артистів Фото: ONUKA (facebook.com/onuka.official)

Організатори змінили афішу концерту в Празі

Українська електро-фолк група ONUKA домоглася права виступити в Празі сольно, без російських артистів. Про це повідомляють Факти.

Після того, як стало відомо, що на концерті в Празі, українська електро-фолк група повинна виступити на одній сцені з російськими артистами, шанувальники почали висловлювати своє обурення в мережі. Але українські організатори повідомили, що ведуть переговори з організаторами концерту про зміну афіші і домагаються права виступати на окремій сцені.

Концерт у Празі відбудеться 10 листопада, о 19.30 у великому залі празького Palac Akropolis.

Раніше в анонсах і на афішах захід називався "Showcase of new music from Russia and Ukraine", і в програмі були заявлені українські та російські виконавці.

Але організатори, на прохання української сторони, змінили формат концерту і група ONUKA тепер виступить сольно, про що повідомляється в новій афіші на сайті організаторів концерту.

ONUKA: українська фолк-група домоглася права виступити в Празі окремо від російських артистів

Фото: Афіша концерту ONUKA в Празі (palacakropolis.cz)

Шанувальники підтримують таке рішення і деякі готові купувати диски групи, навіть не відчуваючи до неї симпатій.

ONUKA: українська фолк-група домоглася права виступити в Празі окремо від російських артистів

Скріншот коментарів (facebook.com/MusicVideoUA)

Дебютний альбом ONUKA вийшов у 2014 році. Склад групи: Ната Жижченко, в групі ONUKA вона і вокалістка,і автор музики і текстів, і головний ідеолог, клавішниця Дар'я Серт, вона ж бек-вокалістка і ударниця Марія Сорокіна. У розширеному складі до колективу приєдналися два тромбона, валторна і бандура (Євген Йовенко). Один з тромбоністів також грає на трембіті.

Свою назву проект ONUKA пояснює тим, що солістка групи — онука Олександра Микитовича Шленчика, відомого майстра фольклорних музичних інструментів.

Після виступу у фіналі "Євробачення -2017" в якості запрошеного гостя, група Onuka отримала світову популярність.

Нагадаємо, раніше група ONUKA поставила обов'язкову умова і відмовилася виступати в Чехії на одній сцені з росіянами.