ua en ru

Опубліковано відео з першими словами Усика, Ломаченко і Гвоздика після тріумфу в США

Опубліковано відео з першими словами Усика, Ломаченко і Гвоздика після тріумфу в США Фото: Усик, Гвоздик і Ломаченко

Спортсмени записали спільне відеозвернення до України, якій і присвятили свою перемогу

Українські боксери Олександр Усик, Василь Ломаченко та Олександр Гвоздик, які за одну ніч стали переможцями у трьох поєдинках в США, присвятили цей успіх Батьківщині. Про це вони сказали в короткому відеозверненні після бою, яке було опубліковано в YouTube.

"Україна, це було для вас!" – хором кажуть боксери-переможці.

Пізніше кожен з них записав відео, в якому подякував уболівальників за величезну підтримку.

Олександр Усик, який захистив титул чемпіона світу за версією WBO у важкій вазі в поєдинку проти американця Майкла Хантера, сказав, що дуже радий перемозі.

"Доброго ранку, країна. Спасибі за підтримку. Люди, які живуть в інших країнах і підтримують мене, велике вам спасибі. Дуже радий, що переміг, що ми пройшли хороший табір. Багато читав перед боєм, що підтримують, фотографії викладають у соцмережі. Підтримують мене, Василя, Олександра. Велике спасибі, будемо намагатися радувати вас", - сказав Усик.

Василь Ломаченко, герой вечора, який переміг технічним нокаутом Джейсона Сосу, захистив свій титут чемпіона світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO. Він назвав своїм головним фанатом бабусю, а перемогу присвятив загиблому другові.

"У першу чергу хотів би подякувати всім, хто дивився і підтримував нас сьогодні. Перемогу хочу присвятити своєму другові, якого вбили в цей день пару років тому – Сергій Лащенко. Він завжди буде в моєму серці. Я любив його, люблю, як друга, як брата. Спасибі татові, всьому тренерському складу, психологу, менеджеру... Всім, хто був поруч зі мною останні два місяці перед боєм. Спасибі моїй родині. Всім українцям, які встали в 5 ранку. Тепер ми будемо постійно піднімати вас в 5-6 ранку найближчі 5-7 років. Ну, я планую, принаймні, так боксувати. Ми вас любимо. Хотів би передати привіт найбільшому своєму фанату – бабусі. Вона завжди дивиться по телевізору мене. Бабуся, не переживай, зі мною все добре!" – сказав Ломаченко.

Олександр Гвоздик, який тріумфально нокаутував кубинця Юніескі Гонсалеса в третьому раунді, також звернувся до фанатів зі словами подяки.

"Шановні фанати, любителі боксу, хто дивився. Спасибі за підтримку. Приємно усвідомлювати, що вона є. Окреме спасибі тим, хто приїхав або живуть тут, тому що підтримка відчувалася. Однозначно не відчували себе в меншості. Дякую всім, любіть бокс", - говорить спортмен.

До речі, Усик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в США.