ru ua

Організатори показали, як виглядатиме перший півфінал Євробачення 2017

Організатори показали, як виглядатиме перший півфінал Євробачення 2017 Фото: У Києві проходять генеральні репетиції Євробачення 2017 (РБК-Україна)

Також стало відомо, в яких костюмах виступлять учасники конкурсу

У Києві ось уже кілька днів проходять фінальні приготування до Євробачення 2017. Зокрема, вже пройшли репетиції виступів артистів від всіх країн.

При цьому всі репетиції проходили в "робочій" атмосфері, а артисти не завжди одягали костюми, в яких будуть виступати на сцені.

Провідні Євробачення 2017Фото: Ведучі Євробачення 2017 дуже добре говорять англійською мовою (РБК-Україна)

Але 8 травня, за день до першого півфіналу та прямих ефірів Євробачення 2017, артисти вийшли на репетиції в костюмах, які вони підготували для своїх виступів. Також в цей день відбулися генеральні репетиції двох півфіналів та фіналу. Втім, журналістів пустили тільки на першу частину репетицій.

"Ласкаво просимо до серця України"

Цікаво, що першим на сцені з'явилися не закордонні артисти і не ведучі, а популярний український виконавець MONATIK. Він представив англомовну версію свого хіта "Кружляє". Виступ співака супроводжувася енергійною і запальною підтанцьовкою. Тільки після цього він представив ведучих конкурсу.

Монатік на Євробаченні 2017Фото: MONATIK не тільки заспівав пісню англійською, але і представив ведучих Євробачення 2017 (РБК-Україна)

"Ласкаво просимо до серця України", - урочисто промовив один з ведучих, повторивши цю фразу і англійською мовою. Варто підкреслити, що знання англійської наших ведучих – дійсно на високому рівні!

Представник від Швеції Robin Bengtsson виступив на репетиції в елегантному темно-синьому костюмі. З ним на сцені виступили чотири не менш елегантних танцюриста.

Хтось з фанів вже встиг помітити, що з такою підтанцьовкою артисти на сцені виглядали дуже схожими на легендарну британську групу Take That. Мотиви відеосупроводу на екрані були обрані теж цікаві: комп'ютерна графіка – дороги, архітектура, місто.

Представники Швеції на ЕвровиенииФото: Чарівний швед Робін Bengtsson буде виступати в півфіналі одним з перших (РБК-Україна)

Другою на сцену вийшла представниця Грузії Тако Гачечиладзе з піснею "Keep the Faith". Вона виступила в червоному платті. Сцена і всі навколишні декорації тут же запалали темно-червоними фарбами. Виступ також супроводжували вогняні спецефекты.

Варто відзначити, що декорацій на сцені практично не було. Замість цього був зроблений акцент на інтерактивності і 3D-ефектах.

Виступу всіх артистів супроводжував відео-ряд, який транслювали на величезному екрані позаду і з боків сцени.

Суворі правила безпеки і фаворит Євробачення 2017

Четвертою за рахунком у першому півфіналі конкурсу виступить співачка з Албанії. Ліндіта Халімі представить разом з бек-вокалістами чуттєву пісню і вийде на сцену у довгій білій сукні. До речі, під час репетиції фани в залі реагували найбільш бурхливо: було помітно, що разом з нею в Україну приїхала потужна група підтримки з Албанії.

Грузія на ЄвробаченніФото: Під час виступу учасниці з Грузії сцена стала червоною і виглядала дуже ефектно (РБК-Україна)

Чорногорію на Євробаченні 2017 представить співак Slavko Kalezic. За день до конкурсу він вийшов на сцену з піснею "Space". Виявилося, що Славко – не лише співак, а й відомий у себе на батьківщині актор. Також він сам пише пісні. А широку популярність не тільки в Чорногорії, але і в інших балканських країнах він отримав завдяки участі у конкурсі "Х-фактор".

На Євробаченні 2017 він виступає в яскравих і екстравагантних нарядах, а його волосся зібране в косу. Як з'ясувалося, коса у нього не справжня, а накладна. Чимало людей вже встигли назвати його одним з головних фаворитів конкурсу.

Крім того, одним з найбільш цікавих учасників Євробачення 2017 вважається також іспанець Манеля Наварро. На конкурсі він представить свою пісню "Do It For Your Lover", яку він сам і написав.

Під час репетиції фани оцінили його виступ, подарувавши бурхливі овації. Деякі присутні в залі також зазначили, що це не просто співак, а дуже дружня група: настільки гармонійно Манель виглядав на сцені разом з гітаристами.

Євробачення 2017

Фото: Учасник Євробачення 2017 від Іспанії дуже сподобався публіці (РБК-Україна)

До речі, всі дні репетицій доступ до концертного майданчика строго контролюється. "Сторонні сюди не потраплять", - запевняє охорона. Фани, преса, оргкомітет та інші категорії відвідувачів мають пропускні бейджі різного кольору.

Наприклад, власники "синього" бейджа можуть потрапити в зал, але і вийти з нього - тільки у компанії супроводжуючого. А якщо супроводжуючий раптом десь затримався, ніякі вмовляння не переконають охорону пропустити вас на іншу локацію.

altaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Репетиція першого півфіналу Євробачення 2017 (РБК-Україна)

Нагадаємо, 9 травня під час першого півфіналу Євробачення 2017 оберуть десять виконавців, які отримають можливість брати участь у пісенному конкурсі далі.