ru ua

"Залишаємося друзями": Дженніфер Еністон заявила про розлучення з чоловіком

"Залишаємося друзями": Дженніфер Еністон заявила про розлучення з чоловіком Фото: Дженніфер Еністон (facebook.com thejenniferanistonpage)

Актриса не назвала причину розлучення

Відома голлівудська актриса Дженніфер Еністон і її чоловік, актор Джастін Теру, офіційно оголосили про розлучення. Про це повідомляє Associated Press.

"Ми вирішили оголосити про розлучення. Це рішення, яке ми прийняли наприкінці минулого року, було взаємним. Ми два кращих друга, які розлучаються як пара, але продовжать залишатися друзями", - йдеться в офіційній заяві Еністон і Теру.

"Залишаємося друзями": Дженніфер Еністон заявила про розлучення з чоловікомФото: Дженніфер Еністон і її чоловік, актор Джастін Теру (instagram.com jenniferanistononline)

У заяві пари говориться, що вони вирішили повідомити про своє рішення ЗМІ, щоб уникнути спекуляцій таблоїдів.

Актори не назвали причину розлучення.

Еністон і Теру почали зустрічатися в 2011 році, а узаконили свої стосунки в серпні 2015 року в Лос-Анджеласе. Дітей у подружжя немає. З 2000 по 2005 рік актриса була одружена з Бредом Піттом.

Дженніфер Еністон - зірка серіалу "Друзі" і багатьох інших фільмів.

Джастін Теру - американський актор, письменник і режисер. Він грав у серіалі "Залишені" і разом з Беном Стіллером написав сценарій до фільму "Зразковий самець 2".

Нагадаємо, що дружина капітана "Динамо" розповіла про початок війни на Донбасі.