ru ua

Остап Ступка висловився про ставлення сина і його дружини до життя після народження малюка

Остап Ступка висловився про ставлення сина і його дружини до життя після народження малюка Фото: Дмитро Ступка та Поліна Логунова (instagram.com/polinalogunova)

Старший Ступка порадив молодшому "вгамуватися"

Відомий український актор Остап Ступка заявив, що його сину, нащадку акторської династії, Дмитру Ступці та його дружині радіоведучій Поліні Логуновій варто змінити ритм життя після народження дитини. Таку думку він висловив Каті Осадчій у програмі "Світське життя".

"Коли треба було їм десь по справах, вони до нас, до тітки Устини або до моєї мами могли завезти. Звичайно, коли є сім'я, намагаємося допомогти...Дмитро з Поліною, у них народилася дитина, а вони думають, що в їхньому житті нічого не змінилося. Тому що їм треба поїхати на відкриття ресторану, кудись туди поїхати, сюди поїхати, і вони з малятком носяться по всьому Києву. Я думаю, що коли народжується дитина, потрібно трохи вгамуватися, не намагатися встигнути скрізь, куди заманеться", - заявив актор.

altalt

Фото: Дмитро Ступка та Поліна Логунова (instagram.com/polinalogunova)

altalt

Фото: Дмитро Ступка з дружиною (instagram.com/polinalogunova)

На запитання ведучої, чи вчить він "таким мудростям" сина, Остап Ступка зазначив, що намагається "толерантно" вчити Дмитра.

Сам Остап Ступка зі своєю молодою дружиною поки спільних дітей не планують, але в майбутньому все може бути.

Відео: Катя Осадча та Остап Ступка (YouTube/Світське життя)

Також Ступка поділився з ведучою своїм страхом. Він повідомив, що поки ще боїться брати онуку Богдану на руки.

"Трошки потримав, я, насправді, боюся, воно таке маленьке, крихітне, - що тобі розповідати, таке чудове. Можна вже зачіски їй робити, багато волосячка для новонародженої", - зазначив він.

До речі, стало відомо, як пройшло перше побачення Дмитра Ступки та Ірини Логунової.