ua en ru

"Відмовили ноги": Армен Джигарханян госпіталізований у важкому стані

"Відмовили ноги": Армен Джигарханян госпіталізований у важкому стані Фото: Армен Джигарханян (facebook.com-dzhigrahanjantheater)

У артиста діагностували цукровий діабет

Засновник Московського драматичного театру, російський артист Армен Джигарханян екстрено госпіталізований у важкому стані. Про це повідомила Наталія Корнєєва, прес-секретар театру, передає Dni.Ru.

"У нього на тлі діабету відмовили ноги. У лікарню його відвіз режисер Юрій Клепіков", – розповіла Корнєєва.

Наголошується, що лікарі поки побоюються робити які-небудь прогнози. Останнім часом артист переживав стрес, що із-за розладу з молодою дружиною став героєм скандальної хроніки. Крім того, Армен Борисович повинен був дотримуватися найсуворішу дієту, лікарі заборонили багато страви.

"Мій чоловік живе в театрі в антисанітарних умовах, без зручностей і належного медичного нагляду. З-за тяжкої форми цукрового діабету, під впливом стресу і скотинячих умов, в яких він змушений тепер проживати, Армен Борисович, швидше за все, не в змозі дати собі звіт в тому, що з ним сталося, і потребує допомоги та порятунку", – заявляля раніше дружина артиста Цимбалюк-Романівська.

"Відмовили ноги": Армен Джигарханян госпіталізований у важкому станіФото: Армен Джигарханян (facebook.com-dzhigrahanjantheater)

Нагадаємо, що Джигарханян подав на розлучення з молодою дружиною Віталіною Цимбалюк-Романовською. Про це розповів друг актора Артур Согоманян.

Джигарханян впевнений, що дружина могла бажати його смерті з корисливих мотивів, щоб отримати частина великої спадщини.

"Вона повела себе огидно! Вона злодій, а не людина!" - заявив артист в ефірі програми "Прямий ефір з Андрієм Малаховим".