ua en ru

"Відрізаний шмат": українська актриса розповіла про родичку, яка живе в Москві

"Відрізаний шмат": українська актриса розповіла про родичку, яка живе в Москві Фото: Наталія Сумська (facebook.com/Наталія Сумська)

Племінниця актриси є дочкою Ольги Сумської

Українська артистка театру і кіно Наталія Сумська розповіла, в яких стосунках перебуває зі своєю племінницею, яка живе в Москві. Як відомо, Антоніна є дочкою сестри актриси Ольги Сумської. Про свої почуття Наталя повідомила в інтерв'ю "Апострофу".

"Ні, це вже відрізаний шмат сімейний, гілка проросла зовсім в іншому городі. Так вона вибрала. Так склалося життя, що це вже інша країна, а у нас дуже складні відносини. І тому вона повинна віддати перевагу тій родині, в якій вона народила цю дитину. І вона повинна сповідувати якісь істини. Вона живе з чоловіком, сім'єю. Я думаю, їй непросто, хоча коли вона приїжджала, вона була досить нашпигована тією інформацією, і нам було трошки дивно", - сказала Сумська.

За словами актриси, Антоніна піддалася російській пропаганді.

"Вона: "А у вас тут нікого не хапають, не забирають?" Ми не враховували це. І цей лід в її очах і в серце розтопило, знову ж таки, мистецтво, коли вона побувала на кількох наших виставах, прийшла дуже зворушена, ми обнялися, вона перейнялася саме мистецтвом, театральним дійством, яке вона побачила. І вже про політику, на щастя, ми не говорили, хоча вона існує, нікуди не дівається ця ситуація", - додала Сумська.

Як раніше повідомлялося, українська актриса і телеведуча Наталія Сумська прокоментувала заборону СБУ комедійного серіалу "Свати" в Україні.