ua en ru

Папа Франциск пустив туристів у свою резиденцію

Папа Франциск пустив туристів у свою резиденцію Фото: Папа Римський Франциск (Sputnik)

Літня резиденція понтифіка тепер відкрита для відвідувачів

Папа Римський Франциск дозволив відвідування апартаментів літньої резиденції Ватикану Castel Gandolfo, яка з 22 жовтня стала відкритою для туристів. Вони зможуть побувати в спальні та кабінеті Папи, насолодитися видом на узбережжя, садами Вілли Берберини і портретною галерею, розташованою тут.

Крім того, публіку пустили також у Швейцарський хол, Тронний зал і домашню каплицю.

Папа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденціюПапа Франциск пустив туристів у свою резиденцію

Фото: Резиденція Папи Римського Castel Gandolfo (ЕРА)

Зазначимо, що резиденція Castel Gandolfo знаходиться у 30 км від Риму на морському узбережжі і призначена для літнього відпочинку понтифіків. Однак самому Папі Франциску не вистачає часу для відпочинку тут. Можливо, саме тому історичну резиденцію Пап він вирішив зробити надбанням громадськості.

"Вибір Папи Франциска – це його особисте рішення, і ми не можемо нічого зробити, окрім як прийняти його. Але в будь-якому разі це не означає кінця Castel Gandolfo як літньої резиденції", - цитує куратора колекцій музеїв Ватикану Сандро Барбагалло Vatican Radio.

До речі, Папа Римський попросив поважати геїв і транссексуалів.