ua en ru

"Папа просив не сумувати": дочку Хворостовського розкритикували за "неправильну" скорботу

"Папа просив не сумувати": дочку Хворостовського розкритикували за "неправильну" скорботу Фото: Дмитро Хворостовський (facebook.com/Hvorostovsky)

Дівчинка опублікувала запис з виконанням пісні

Донька Дмитра Хворостовського, 10-річна Ніна, яка веде активне життя в соціальних мережах, поділилася з підписниками своїми емоціями після смерті її батька. Ніна назвала Хворостовського чудовим татом і своїм кращим другом, а потім, через пару годин, опублікувала свою версію виконання пісні Елтона Джона. Відповідні записи опубліковані на сторінці Ніни у соцмережі Instagram.

У мережі розкритикували дочку покійного оперного співака за такий вчинок.

"Вчорашній день виявився найбільш сумним у моєму житті. День, коли я втратила найпрекраснішого в світі батька і друга. Тато, я буду дуже сильно сумувати за тобою та не забуду ніколи. Ми повинні залишатися сильними, і спасибі всім тим, хто пам'ятає тата..." - розповіла Ніна.

Через кілька годин після публікації про батька на сторінці Ніни з'явився відеозапис, на якому дівчинка з посмішкою виконує пісню Елтона Джона "I'm still standing".

Відео: Дочка Хворостовського (instagram.com/nina_4632)

"Папа просив не сумувати": дочку Хворостовського розкритикували за "неправильну" скорботу

Скріншот поста (instagram.com/nina_4632)

"Може щось не розумію, тато помер, а вона ніби весела", - написала одна з користувачів.

"Як це розуміти?" – запитали в мережі.

"Видно ж, що дитині важко, ви хоч послухайте слова пісні... Її тато завжди посміхався, і нехай вона в його пам'ять не плаче, а співає!" - заперечили в коментарях.

"Вона ще маленька дівчинка... До кінця не усвідомила, що сталося", - зазначили користувачі.

"Кому яка різниця? Хто ми? А вона дочка! І вона має право на все! Живи, дівчинка, ти повинна бути щасливою! Тато все для цього зробив, і ти маєш право на гордість, неси її по своїй долі!", - додала одна з прихильниць.

"Може, тато її просив не сумувати. Дитині 10 років", - написала kusain.bolt.

Раніше повідомлялося, що в мережі показали архівне фото з покійним Хворостовським.