ua en ru

Парасюк показав як живе за рахунок батьків і бюджетних грошей

Парасюк показав як живе за рахунок батьків і бюджетних грошей portal.lviv.ua

Народний депутат при зарплаті в 75 тисяч в рік знімає дорогу квартиру і змінив три авто

Народний депутат Володимир Парасюк показав ЗМІ, як він живе при заробітній платі у 75 тисяч гривень в рік. При цьому політик орендує квартиру в центрі Києва і за два роки змінив три авто.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу ZIK.

За словами Параюска, крім зарплати, яку отримує за роботу у ВР, живе ще й на прибуток від батьківського бізнесу.

Наголошується, що три автомобілі, які нардеп встиг змінити за два роки, мають вартість понад мільйон гривень за кожну. За словами самого Парасюка його авто Skoda Superb з тризубом на капоті зареєстровано на родича.

"Я його записав на чоловіка сестри. Я тоді їхав в АТО, різні ситуації могли статися. У сестри, до речі, ідентична машина білого кольору, на якій мене могли побачити в Києві. Я тоді взяв її транспорт, мій зламався", - пояснив нардеп.

За інформацією журналістів, в декларації немає ні слова і про житло, в тому числі і про орендованій квартирі на бульварі Лесі Українки в Києві.

Середня місячна вартість оренди квартири в цьому столичному районі - 15000 гривень, а депутатська зарплата на 500 грн менше. Сам депутат пояснює такий парадокс просто: за квартиру платить держава, то є українці - зі своїх податків.

Раніше Парасюк виявив представника Януковича в Україні.