ua en ru

Перед Пугачовою вибачилися за скандальну петицію

Перед Пугачовою вибачилися за скандальну петицію Фото: Алла Пугачова

Автор петиції не думав, що його пропозиція підніме такий резонанс в суспільстві

Перед популярної російської співачкою Аллою Пугачовою вибачилися за створення петиції, в якій закликалося прибрати її новорічних ефірів на ТБ. Вибачення перед артисткою приніс сам автор петиції Вадим Манукян.

"Шановна Алла Борисівна. Хотілося б роз'яснити ситуацію навколо петиції, яку я склав, перебуваючи під враженням від новорічних блакитних вогників. Ні в якому разі не хотів вас зачепити або ще гірше – образити. На жаль, мої слова були неправильно витлумачені. Існує й інша петиція, не моя, саме її заголовок підлив масла у вогонь і викликав бурхливу реакцію артистів та ЗМІ. Я ж не закликав виганяти з ефіру ні вас, ні ваших колег. ", – розповів Манукян, повідомляє "СтарХит".

Крім того, за словами Манукяна, він не припускав, що його звернення викличе величезний резонанс і спровокує друзів, ворогів і фанатів Пугачової. Автор петиції додав, що він не хотів нагнітати напруження навколо імені співачки.

“Сподіваюся, гостра позиція інтернет-спільноти вас не сильно засмутила. Мені щиро прикро за те, як все повернулося, зрозуміло, не хотів нагнітати напруження навколо вашого імені", - зазначив Манукян.

Раніше Пугачова дала відсіч петиції, в якій її вимагають прибрати з РосТБ.