ru ua

Пісні, особисте життя, цікаві факти біографії: що ми знаємо про учасника Євробачення 2017 Робіна Бенгтссона

Пісні, особисте життя, цікаві факти біографії: що ми знаємо про учасника Євробачення 2017 Робіна Бенгтссона Фото: Виступ Робіна Бенгтссона (eurovisionworld.com)

Учасник Євробачення 2017 зі Швеції є одним з фаворитів майбутнього фіналу конкурсу

Робін Бенгтссон з піснею "I Can not Go On" пройшов у фінал Євробачення 2017 року з великими шансами на перемогу. Про творчу кар'єру та особисте життя представника Швеції на Євробаченні 2017, розповість Styler.

Досьє учасника зі Швеції на Євробаченні 2017

Робіну Бенгтссон 27 років, він народився в шведському місті Свеньюнг. Освоювати музичні інструменти майбутній співак почав з дитинства. У підлітковому віці Робін вже впевнено грав на трубі і гітарі і незабаром вирішив присвятити себе музиці.

Шлях до успіху у молодого виконавця почався з участі в телевізійному шоу талантів. 18-ти річний Робін відправився на кастинг шведської версії проекту "Idol" і своєю піснею під акомпанемент гітари підкорив суддів. Бенгстссон дійшов до фіналу проекту і в підсумку посів третє місце. Після цього його часто запрошували в якості гостя на різні телепередачі на шведському ТБ, з учасниками "Idol" співак побував на гастролях по Швеції і набув досвіду "живих" виступів.

Відео: Кліп на пісню "Fired" з дебютного альбому Бенгтссона (YouTube / Merion Music)

Також Робін уклав свій перший контракт з компанією Merion Music, і вже в 2009-му випустив сингл "Another Lover's Gone". У наступному році був записаний сингл "Wake Up World" на підтримку фонду допомоги постраждалим в результаті землетрусу на Гаїті. Дебютний альбом Робіна Бенгтссона під назвою "Under My Skin" вийшов в 2014 році.

Перший раз в національному відборі Швеції на Євробачення Робін прийняв в 2016 році, але посів лише 5-е місце. 2017-й став більш успішним для виконавця. На "Melodifestivalen" з піснею "I Can not Go On" Бенгтссон підкорив публіку і отримав путівку на Євробачення 2017. Талановитий і харизматичний швед виступив в першому півфіналі і пройшов в заключний етап Євробачення, який відбудеться 13 травня. За прогнозами, Робін Бенгтссон входить в ТОП-3 можливих фаворитів конкурсу.

Відео: Виступ представника Швеції в першому півфіналі Євробачення 2017 (YouTube / Eurovision Song Contest)

Особисте життя Робіна Бенгтссона

Від першого шлюбу у Робіна є маленький син Віллі. За рішенням органів опіки, дитина живе з батьком кілька днів на місяць. На даний момент співак перебуває у відносинах з 23-х річною дівчиною Йенні. Закохані недавно заручилися. Серед захоплень Робіна мотокрос і активні види спорту.

Робін Бенгтссон з дівчиноюФото: Робін Бенгтссон з дівчиною (instagram.com/robinbengtssons)