ru ua

Пісні, особисте життя, цікаві факти біографії: що ми знаємо про учасницю Євробачення 2017 Арцвік

Пісні, особисте життя, цікаві факти біографії: що ми знаємо про учасницю Євробачення 2017 Арцвік Арцвік Арутюнян/ Кадр з відео YouTube-Eurovision Song Contest

Учасниця Євробачення 2017 від Вірменії входить в число фаворитів конкурсу

З піснею "Fly With Me" Арцвік успішно виступила в першому півфіналі конкурсу і отримала можливість представити свою країну в гранд-фіналі Євробачення 2017. Про творчу кар'єру та особисте життя виконавиці розповість Styler.

Досьє учасниці з Вірменії на Євробаченні 2017

Artsvik - сценічний псевдонім Арцвік Боріковни Арутюнян. Співачці 33 роки, вона народилася в вірменському містечку Капан. Коли Арцвік було п'ять років, її сім'я переїхала в Москву. Дівчинка вчилася в школі з математичним ухилом, потім вступила до Московського педагогічний університет на спеціальність психолога-логопеда. Арцвік пробувала себе в різних галузях, працюючи в туристичному агентстві, потім в салоні краси, будівельній компанії, але її справжнім покликанням завжди була музика.

Відео: Арцвік Арутюнян на шоу Голос (YouTube / Artsvik Harutyunyan)

Ще в дитячому садку всіх, хто слухав спів маленької Арцвік, дивував сильний голос дівчинки. У школі вона також брала участь у самодіяльності і виступала на святах. Перший крок на шляху до успіху в шоу-бізнесі Арцвік зробила в 2012 році. Дівчина виклала в інтернет записи своїх аматорських виступів і отримала несподівану пропозицію стати учасницею проекту Jazz Parking. Також вона зважилася пройти кастинг талант-шоу "Голос".

Виступ Арцвік дуже сподобалося суддям, і в команді Пелагеї вона дійшла до етапу баттлів. Участь в проекті дозволила молодій співачці набути цінного досвіду виступів і нових корисних знайомств в світі музики. Її дебютний сингл "No Fear" вийшов в 2014 році, потім був дует з Маргаритою Позоян, і в 2015-му вийшла їхня спільна пісня і кліп "Сестра по духу".

Відео: Дует Арцвік з Маргаритою Позоян (YouTube / Artsvik Harutyunyan)

У 2016 році Арцвік вирішила продовжити вокальну кар'єру у себе на батьківщині. Виконавиця взяла участь в національному відборі "Depi Evratesil", стала його лауреатом і отримала можливість представити Вірменію на Євробаченні 2017.

З піснею "Fly With Me" Artsvik пройшла в фінал, і виступить на сцені конкурсу вже 13 травня.

Відео: Виступ Арцвік в першому півфіналі Євробачення 2017 (YouTube / Eurovision Song Contest)

Особисте життя Арцвік Арутюнян

Представниця Вірменії на Євробаченні 2017 заміжня. Зі своїм чоловіком вона познайомилася 8 років тому. Арцвік підкорила чоловіка зворушливим і талановитим виконанням пісні Вітні Х'юстон. Романтичне весілля закоханих пройшло в Італії в 2016 році, церемонія була таємною.