ru ua

"Пісня раптом заграла й ожила": гурт DILEMMA повертається з новим яскравим хітом

"Пісня раптом заграла й ожила": гурт DILEMMA повертається з новим яскравим хітом Фото: Паті-гурт DILEMMA (прес-служба)

Кількість переглядів кліпу на YouTube сягає вже понад 2,5 мільйона

Літо вже близько! Травень – це наш час. Час for my love! Паті-група DILEMMA повертається з новим палким хітом і лірик-відео – Майлав.

Останній на сьогодні сингл DILEMMA – "На паті" б'є всі можливі рекорди! Ось вже 4 місяці "На паті" тримається в гарячій ротації провідних українських радіостанцій, а кількість переглядів кліпу на YouTube вже перевалила за 2,5 мільйона. Саме час запалити танцпол новим ритмом!

Відео: Кліп на пісню "Майлав" (Youtube-канал DILEMMA Official)

"Майлав – чудовий стьоб у кращих традиціях реп-репрезен", - каже фронтмен гурту Джей. "Ми всі начебто такі круті, що об нас можна рельси зламати. Але лише до тих пір, поки не з'являється "мала" - та сама, думаючи про яку, ти більше нікого не бачиш і не чуєш. Це тру сторі кожного хлопця. Наша з Майстром (прим. – учасник групи) в тому числі".

Влад Маста (Майстер): "Нам дуже сподобалася ця гра слів. Мала-мала, Мала – май лав. Начебто все легко і просто, але пісня раптом заграла й ожила. А потім з'явилося це прилипчивое shake it! Shake it! Почувши один раз – цю пісню співаєш весь день".

"Пісня раптом заграла й ожила": гурт DILEMMA повертається з новим яскравим хітомФото: Паті-гурт DILEMMA повертається з новим жарким хітом (прес-служба)

Майлав – вже четвертий сингл після повернення гурту DILEMMA на велику сцену. Лірична "Іншими", перший справжній український EDM "Тілом тряси", суперхіт "На паті".

І, нарешті, прем'єрна "Майлав" увійдуть у новий альбом DILEMMA, вихід якого запланований на другу половину 2018 року.

Нагадаємо, раніше французький співак зворушливо зізнався у коханні Україні.